Lewandowski: Daję z siebie wszystko dla Bayernu

11 miesięcy temu Lewandowski: Daję z siebie wszystko dla Bayernu
fot. FotoPyk

Robert Lewandowski wypowiedział się w rozmowie z „Kickerem” na temat swojego odejścia do Realu Madryt.

Niemieccy dziennikarze „Kickera” przeprowadzili długą rozmowę z Robertem Lewandowskim, której efekty będzie można prześledzić na łamach poniedziałkowego wydania gazety. Niemcy zdecydowali się jednak na ujawnienie fragmentu wywiadu, który ma prawdopodobnie zachęcić czytelników do kupna jutrzejszego wydania „Kickera”.

Lewandowski po pięciu zwycięstwach w Bundeslidze i dwóch w Pucharze Niemiec, w kraju naszych zachodnich sąsiadów osiągnął już prawdopodobnie wszystko. 29-latkowi w osiągnięciach brakuje jednak cały czas najważniejszego europejskiego trofeum, czyli Ligi Mistrzów.

- Zwycięstwo Bayernu w Lidze Mistrzów nie byłoby sensacją – powiedział Polak, doceniając siłę swojego zespołu. 29-latek odpowiedział także na pytanie, kogo widzi wśród faworytów do wygrania europejskiego czempionatu.

 - Największym faworytem jest Manchester City, a zaraz za nim: Real Madryt, FC Barcelona i Bayern Monachium. Wielkie zespoły, pozostają wielkie.

W ostatnim czasie nazwisko kapitana reprezentacji Polski po raz kolejny jest łączone z odejściem do Realu Madryt. Lewandowski nie ma jednak zamiaru się nad tym zastanawiać: „W tej chwili się tym nie zajmuję. Gdybym myślał o spekulacjach, nie byłoby to dla mnie dobre, bo nie skoncentrowałbym się na pracy w Monachium. Jestem piłkarzem Bayernu i chcę dać z siebie wszystko dla tego zespołu”.


ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Niemcy Hiszpania Polska Robert Lewandowski Bayern Monachium Real Madryt CF
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.