Casillas chce grać w tym kraju. Zlecił agentowi poszukiwanie klubu!

11 miesięcy temu Casillas chce grać w tym kraju. Zlecił agentowi poszukiwanie klubu!

Zgodnie z informacjami „Calciomercato”, Iker Casillas zamierza latem dołączyć do jednego z zespołów z Serie A.

Wychowanek Realu Madryt w 2015 roku przeniósł się do FC Porto, gdzie początkowo był podstawowym zawodnikiem i zbierał dość dobre noty. Problemy 36-latka rozpoczęły się w momencie, gdy pierwszym szkoleniowcem „Smoków” został Sérgio Conceição. 43-latek po jednym spotkaniu ligowym zdecydował się na posadzenie Casillasa wśród zawodników rezerwowych i pozwolił mu bronić jedynie w krajowych pucharach. 

167-krotny reprezentant Hiszpanii spędził na ławce rezerwowych trzynaście kolejek ligowych, oglądając z boku popisy swoich kolegów (w aktualnym sezonie Porto nie poniosło w lidze żadnej porażki). Do gry w Liga NOS Casillas powrócił dopiero w niedzielę wieczorem, gdy bronił w wygranym 5-0 spotkaniu z Rio Ave.

Według włoskich dziennikarzy występ Hiszpana w lidze portugalskiej nie zmienił zbyt wiele w jego sytuacji i zamierza on latem odejść do nowej drużyny. Iker Casillas miał poprosić swojego agenta o rozpoczęcie składania ofert klubom z Serie A. Znalezienie nowego pracodawcy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech może okazać się jednak bardzo trudne ze względu na wiek byłego gracza Realu Madryt.

W ostatnich miesiącach nazwisko Casillasa łączono również z przenosinami do Stanów Zjednoczonych, Anglii oraz powrotem do Hiszpanii. 


ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Włochy Hiszpania Portugalia Iker Casillas Fernández FC Porto
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.