Real Madryt wyda fortunę na gwiazdę Serie A?!

10 miesięcy temu Real Madryt wyda fortunę na gwiazdę Serie A?!

Real Madryt rozważa sprowadzenie Sergeja Milinkovicia-Savicia.

Serb trafił do włoskiej Serie A w 2015 roku i od tamtej pory osiąga coraz to lepsze wyniki, zbierając przy tym bardzo pozytywne opinie. Nie od dziś pomocnika obserwują największe kluby z całej Europy, a do grona poważnie zainteresowanych dołączył właśnie Real Madryt. „Królewscy” szykują się do rewolucji w składzie, a według dziennika „Marca”, sprowadzenie byłego gracza Genk ma być jej częścią.

Transfer nie będzie należał do najłatwiejszych, ponieważ Lazio nie zamierza tanio oddawać swojej gwiazdy. Prezydent „Aquile” Claudio Lotito przyznał niegdyś, że otrzymywał już oferty przekraczające 100 milionów euro, a włoskie media informowały kilka miesięcy temu o szykowanej przez Paris Saint-Germain ofercie w wysokości 170 milionów euro. Obecnie zawodnika obserwują również kluby z Premier League.

Skauci Realu regularnie mają pokazywać się na meczach rzymian i oceniają pomocnika jako „wielkiego i bardzo interesującego” zawodnika. „Marca” jest przekonana, że mistrzowie Hiszpanii zwrócą się latem do „Biancocelestich” z ofertą. Na ten moment nie wiadomo, ile by ona wyniosła, ale „Los Blancos” opracowują już plan działania.

Madrytczykom zależy na sprowadzeniu zawodnika, ale nie zamierzają podejmować pochopnych decyzji. Dlatego też planują przystąpić do rozmów w najbliższym czasie, a następnie działać powoli, lecz nieustannie. Konsekwentnie prowadzone rozmowy mają być sposobem na pokonanie silnej konkurencji.

Co ciekawe, piłkarz urodził się w Hiszpanii, a konkretnie w Lleidzie, położonej w zachodniej Katalonii. Jego ojciec, Nikola, również był piłkarzem, przez jakiś czas grał właśnie w hiszpańskich drużynach. Milinković-Savić obchodzi 27 lutego 23. urodziny. W obecnym sezonie wystąpił w 32 meczach Lazio, zdobył w nich dziewięć goli i zaliczył sześć asyst.ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Sergej Milinković-Savić Real Madryt CF SS Lazio Serbia Włochy Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.