Heynckes: Najlepsi piłkarze zostaną w Bayernie. Nie widzę szans na odejście Lewandowskiego

10 miesięcy temu Heynckes: Najlepsi piłkarze zostaną w Bayernie. Nie widzę szans na odejście Lewandowskiego
fot. FotoPyk

Trener Bayernu Monachium, Jupp Heynckes, odniósł się do plotek dotyczących przyszłości Roberta Lewandowskiego

Informacja o zakończeniu współpracy z Cezarym Kucharskim i zatrudnieniu Piniego Zahaviego przez Roberta Lewandowskiego wywołała lawinę plotek i spekulacji na temat odejścia polskiego napastnika z Bayernu Monachium. Niezmienne pozostaje jednak w tej kwestii stanowisko najważniejszych postaci bawarskiego klubu. Do głosów wyrażających pewność i spokój o przyszłość „Lewego” w Bayernie dołączył teraz Jupp Heynckes - trener Bayernu. 

- Nie widzę nic złego w tym, że zawodnik zmienił menadżera. Ale powodów tej decyzji osądzać nie mogę - skomentował krótko 72-letni Niemiec, a na stwierdzenie dziennikarza, że to oznacza zbliżający się transfer odpowiedział: 'to pańska interpretacja'. 

Rzecznik prasowy klubu ze stolicy Bawarii wcześniej odmówił komentarza w sprawie działań polskiego napastnika. Jupp Heynckes, dopytywany dalej przez dziennikarzy, klarownie wyjaśnił swój stosunek do kwestii ewentualnego transferu 29-letniego napastnika. 

- Dla nas w Bayernie to nic nie znaczy. Doskonale znam sposób działania szefów klubu, a oprócz tego dostałem od nich konkretne zapewnienia. Bayern nie jest typem klubu, który sprzedaje zawodników. Najlepsi piłkarze zostają w Bayernie. Nie wyobrażam sobie, aby istniała możliwość odejścia Lewandowskiego z Monachium. 


ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Bayern Monachium Niemcy Robert Lewandowski Jupp Heynckes Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.