Agent: Giganci walczyli o De Bruyne'a

10 miesięcy temu Agent: Giganci walczyli o De Bruyne'a

Patrick De Koster zdradził, że Kevin De Bruyne znajduje się na celownikach Realu Madryt oraz Barcelony.

Kiedy w 2015 roku Belg przenosił się do Manchesteru City za około 75 milionów euro, niektórzy mogli mieć wątpliwości co do słuszności takiej decyzji. Pomocnik co prawda dobrze spisywał się w Wolfsburgu, ale miał za sobą nieudaną przygodę w Chelsea, co nie najlepiej wróżyło przed powrotem do Anglii. Wszelkie wątpliwości szybko zostały jednak rozwiane, a De Bruyne obecnie jest uważany za jednego z najlepszych zawodników w całej Premier League.

Manchester City wynagrodził zawodnikowi wyśmienitą formę oferując mu nowy kontrakt. Agent De Bruyne'a uważa, że przedłużenie porozumienia między graczem a klubem był tylko kwestią czasu, ale podkreśla, że jego klient cieszył się dużym zainteresowaniem na rynku transferowym.

- Wszyscy wiedzieli, że on przedłuży kontrakt z Manchesterem City. Ale w ostatnich miesiącach wielkie kluby, które mają możliwości, by zapłacić naprawdę dużo, orientowały się, na co mogą sobie pozwolić - powiedział De Koster w rozmowie z „Eleven Sports”.

- Real i Barcelona? To kluby, które mogłyby sobie na niego pozwolić. Nie ma wielu takich. Dobrze, kluby z Chin również mogłyby odpowiednio za niego zapłacić, ale to nie jest dla Kevina żadna perspektywa na przyszłość. On zdaje sobie sprawę, że mógłby zarobić tam więcej niż w Europie, ale co on miałby tam robić w jego wieku?

26-latek zdobył w obecnym sezonie 11 goli, ale szczególne wrażenie robi jego statystyka zaliczonych asyst. Pomocnik ma ich na koncie już 19 w 39 meczach. De Koster nie ma wątpliwości, skąd bierze się tak wysoka forma zawodnika.

- Kevin po prostu czuje się komfortowo w Manchesterze City.ŹRÓDŁO
Eleven Sports | Sport Bild
TAGI: Kevin De Bruyne Patrick De Koster Manchester City FC Real Madryt CF FC Barcelona Belgia Hiszpania Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.