Arsenal i Tottenham obejdą się smakiem? Inny gigant chce Malcoma!

10 miesięcy temu Arsenal i Tottenham obejdą się smakiem? Inny gigant chce Malcoma!
fot. Girondins de Bordeaux

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror” Arsenal i Tottenham mogą mieć problem, by pozyskać latem Malcoma.

Oba kluby z Londynu starały się sprowadzić brazylijską gwiazdę Bordeaux w trakcie zimowego okna transferowego. Tottenham miał oferować za 20-latka 40 milionów euro (50 milionów razem z bonusami). Hitową przeprowadzkę skrzydłowego do Premier League zablokowali działacze jego obecnego klubu, którzy jednak tylko odwlekli transakcję w czasie.

Transfer Malcoma już po zakończeniu sezonu jest raczej przesądzony. Dość jednoznacznie na ten temat wypowiedział się ostatnio sam zawodnik, który zdradził, że Bordeaux obiecało mu, iż nie będzie robiło mu problemów w kwestii zmiany klubowych barw, o ile oczywiście na stole pojawi się zadowalająca oferta.

Co do tego nie ma wątpliwości, ale według brytyjskich dziennikarzy Malcom wcale nie musi przenieść się na Wyspy. Do rywalizacji o jego podpis włączył się bowiem Bayern. Monachijczycy, którzy od dawna poszukują długoterminowych następców Arjena Robbena oraz Francka Ribéry'ego, bardzo poważnie myślą o sprowadzeniu utalentowanego zawodnika do siebie.

Malcom, który reprezentuje barwy Bordeaux od 2016 roku, rozegrał w tym sezonie 25 spotkań w Ligue 1, w których strzelił osiem goli i zaliczył sześć asyst.  ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Malcom Filipe Silva de Oliveira Francja Anglia Brazylia FC Girondins Bordeaux Tottenham Hotspur FC Arsenal FC Niemcy Bayern Monachium
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.