Agent Bernarda: Chcą go kluby z całego świata!

10 miesięcy temu Agent Bernarda: Chcą go kluby z całego świata!
fot. FotoPyk

Agent Bernarda otwarcie przyznaje, że latem jego klient może zmienić barwy klubowe.

Brazylijczyk bardzo dobrze radzi sobie w zespole Szachtara Donieck, gdzie występuje już od 2013 roku. Zawodnik będzie tego lata nie lada okazją dla wielu klubów, bowiem jego kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca, co pozwala mu już teraz negocjować z innymi drużynami. Agent piłkarza, Adriano Spadoto, udzielił wywiadu portalowi „FC Inter News”, w którym wypowiedział się na temat przyszłości swojego klienta.

- Bernard to zawodnik, który już teraz poradziłby sobie w każdej europejskiej lidze. On łączy swoje zdolności techniczne oraz doświadczenie, które zebrał w ciągu pięciu lat gry dla Szachtara na arenie międzynarodowej - stwierdził Spadoto.

- Inter? Zawsze jest dobrze słyszeć, że kluby są zainteresowane Bernardem, to znak, że jego praca została zauważona. Obecnie podejmujemy decyzje odnośnie jego przyszłości, nie mogę powiedzieć nic więcej. On już mówił, że w przyszłości może stać się wszystko. Teraz wszystko jest możliwe, musimy podjąć najlepszą możliwą decyzję. Najważniejszym czynnikiem wpływającym na nasz wybór będzie projekt, który dany klub przedstawi Bernardowi.

Dziennikarzom portalu szczególnie zależało na potwierdzeniu doniesień łączących piłkarza z Interem. Agent zasugerował jednak tylko, że każdy klub musi liczyć się ze sporą konkurencją.

- Czy rozmawialiśmy z Interem? Bernard jest pożądany przez kluby z całego świata, to byłoby nieetyczne, gdybym zdradzał z kim rozmawialiśmy.ŹRÓDŁO
FC Inter News
TAGI: Bernard Szachtar Donieck Inter Mediolan Adriano Spadoto Brazylia Włochy Ukraina
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.