Bezinteresowna pomoc w cenie! Piłkarz Liverpoolu nagradza chłopca

10 miesięcy temu Bezinteresowna pomoc w cenie! Piłkarz Liverpoolu nagradza chłopca
fot. Instagram [Tom Radford]

Andrew Robertson zdecydował się na docenienie gestu młodego kibica Liverpoolu, Alfiego Radforda, który oddał swoje kieszonkowe potrzebującym.

Alfie jest młodym kibicem Liverpoolu, który zdecydował się na przekazanie swojego kieszonkowego bankowi żywności. To organizacja zbierająca jedzenie i rozdysponowująca je później wśród osób potrzebujących i przechodzących przez trudności. Ten gest tak bardzo spodobał się Andrew Robertsonowi, że postanowił on napisać do chłopca list, załączając koszulkę Roberto Firmino.

„Drogi Alfie,

Z tej strony Andy Robertson z Liverpoolu.

Zobaczyłem na Twitterze, że poprzedniego wieczora dokonałeś czegoś niezwykłego dla banku żywności na Anfield.

Pamiętam, że będąc w twoim wieku pieniądze z kieszonkowego były dla mnie bardzo ważne i ile rzeczy mogłem sobie za nie kupić.

Naprawdę niesamowite jest, że zdecydowałeś się je przeznaczyć dla ludzi, którzy są w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy. Zachowałeś się fantastycznie i jesteś przykładem dla nas jako reszty osób okazujących mniejszą troskę, bo myślenie o innych jest bardzo ważne. To także bardzo w stylu Liverpoolu! Banki żywności są czymś bliskim mojemu sercu i to, co zrobiłeś, pozostanie ze mną na bardzo długo.

W każdym razie, przechodząc do sedna tego listu. Zrobiłeś coś niesamowitego dla innych i nie oczekiwałeś niczego w zamian. Ze względu na to chcę mieć pewność, że otrzymasz stosowną nagrodę.

Zdobyłem jedną z koszulek meczowych Roberto Firmino z obecnego sezonu i poprosiłem go o podpisanie jej dla ciebie. To sposób, w jaki chciałbym podziękować za to, co zrobiłeś dla banku żywności. Bądźmy szczerzy Alfie – nikt nie chce koszulki lewego obrońcy, dlatego zdobyłem dla ciebie tę Bobby’ego [Roberto Firmino – przyp. red.]. Mam nadzieję, że tak będzie w porządku.

Dopilnuję, by wszyscy moi koledzy dowiedzieli się o twoim wyczynie. Sprawiłeś, że Liverpool FC jest dumny, Alfie. Przyniesiesz swojej rodzinie wiele szczęścia.

Najlepsze życzenia,
Andy”.


ŹRÓDŁO
Tom Radford
TAGI: Anglia Szkocja Andrew Robertson Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.