The Telegraph: Manchester City może zagrać na nosie ligowym rywalom. Szykuje HIT

10 miesięcy temu The Telegraph: Manchester City może zagrać na nosie ligowym rywalom. Szykuje HIT
fot. FotoPyk

Jak podaje „The Telegraph”, Manchester City chce pozyskać Thomasa Lemara.

Gwiazdor AS Monaco do tej pory był zdecydowanie najmocniej łączony z innymi gigantami Premier League - Arsenalem i Liverpoolem. Media z Wysp podawały różne kwoty, ale wszystko wskazuje na to, że ten pierwszy oferował za niego około 90 milionów funtów. Zarówno ostatniego lata, jak i zimą włodarze ASM byli jednak nieugięci.

Transfer 22-latka już po zakończeniu sezonu jest bardzo prawdopodobny. Z dwójki Arsenal - Liverpool wydaje się, że sam zawodnik wolałby trafić do „The Reds”. Najnowsze doniesienia sugerują, że klub z Anfield może mieć jednak poważne problemy, by go pozyskać.

Wszystko przez to, że na Lemara swój wzrok zwrócił Pep Guardiola i włodarze MC. Po nieudanych próbach pozyskania zimą Alexisa Sáncheza i Riyada Mahreza liderowi Premier League dalej zależy na sprowadzeniu nowego skrzydłowego i Lemar wydał się idealnym kandydatem.

City może więc zagrać na nosie ligowym rywalom. „The Telegraph” zwraca uwagę na to, że po potencjalnym ściągnięciu Lemara oraz anonsowanym transferze Freda z Szachtara „The Citizens” przez wiele sezonów mogą być nie do doścignięcia w PL.

Warto podkreślić, że MC w ostatnim czasie robił już interesy z Monaco, sprowadzając do siebie z ekipy mistrza Francji Benjamina Mendy'ego oraz Bernardo Silvę.

Lemar rozegrał w tym sezonie w sumie 27 spotkań w koszulce ASM. Strzelił w nich trzy gole, do których dorzucił osiem asyst.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Thomas Lemar Francja Anglia AS Monaco Manchester City FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.