Nowy nabytek Legii: Diego Costa złamał mi nos. Taka to była przyjaźń...

10 miesięcy temu Nowy nabytek Legii: Diego Costa złamał mi nos. Taka to była przyjaźń...
fot. FotoPyk

Zimowy nabytek Legii Warszawa, Maurício, w rozmowie z Legia.net opowiedział o kilku ciekawych epizodach ze swojej dotychczasowej kariery.

29-letni środkowy obrońca trafił na Łazienkowską na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Lazio. Obecne rozgrywki nie są dla niego najlepsze, ponieważ przed przenosinami do Legii Brazylijczyk zanotował tylko jeden występ w Serie A, ale w przeszłości notował on o wiele lepsze sezony. Przypomnijmy, że wcześniej występował on m.in. w Sportingu, który był dla niego pierwszym europejskim zespołem w karierze.

W rozmowie z portalem Legia.net doświadczony zawodnik wypowiedział się m.in. na temat propozycji z... Manchesteru United oraz największych gwiazd, przeciwko którym grał.

- Oferta z United pojawiła się jeszcze za czasów mojej gry w Sportingu. Sprawa rozbiła się o kwestię pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii. Bez występów w reprezentacji, byłoby o nie bardzo trudno. Na horyzoncie pojawiała się szansa na zaprezentowanie się w kadrze olimpijskiej. To mogłoby pomóc, ale ostatecznie do tego nie doszło i tak upadł też temat Manchesteru.

- Grałem przeciwko wielu dobrym graczom, jak Gonzalo Higuain… To bardzo trudny rywal. Niezwykłym przeciwnikiem jest też Diego Costa, z którym rywalizowałem w Lidze Mistrzów przeciwko Atletico. Tak się składa, że jego matka, to sąsiadka mojej rodziny. Powiedziałem mu o tych więzach przed meczem i złapaliśmy dobry kontakt. Ciekawe było to, że w trakcie spotkania złamał mi nos w dwóch miejscach! Taka to była przyjaźń. Ale mówiąc serio, Diego przyszedł potem do szatni, przyniósł swoją koszulkę i przeprosił - zdradził Maurício (cały wywiad TUTAJ).

Brazylijczyk trafił do stolicy naszego kraju pod koniec zimowego okna transferowego i cały czas nie zadebiutował jeszcze barwach Legii.  ŹRÓDŁO
Legia.net
TAGI: Legia Warszawa Polska Diego da Silva Costa Hiszpania Brazylia Włochy SS Lazio
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.