Prezydent PSG porozmawia z Neymarem o przyszłości

10 miesięcy temu Prezydent PSG porozmawia z Neymarem o przyszłości

Jak informują francuscy dziennikarze, Nasser Al-Khelaifi poleci do Brazylii na rozmowy z Neymarem.

W ostatnich dniach media coraz częściej spekulują na temat przyszłości Neymara, który nie jest zadowolony ze swojego dotychczasowego pobytu w Paris Saint-Germain. Przed kilkoma dniami pojawiły się nawet informacje na temat spotkania pomiędzy przedstawicielami Realu Madryt i otoczeniem zawodnika. Ci pierwsi mieli usłyszeć, że paryżanie zgodzą się na oddanie skrzydłowego za 400 milionów euro. Na korzyść „Królewskich” przemawia również fakt, że sam piłkarz nie ma ochoty na dalszą grę w drużynie wicemistrzów Francji.

Zgodnie z informacjami „Telefoot”, włodarze Paris Saint-Germain są świadomi tego, co dzieje się wokół piłkarza. Z tego powodu prezydent klubu, Nasser Al-Khelaifi oraz dyrektor sportowy, Antero Henrique, mają w najbliższym czasie udać się do Brazylii na rozmowy z zawodnikiem. Neymar przebywa w ojczyźnie, bo właśnie tam przechodził operację po kontuzji kostki, jakiej doznał pod koniec lutego.

Przedstawiciele paryżan zamierzają dowiedzieć się, jaki jest stan zdrowia zawodnika, ale przede wszystkim porozmawiać z nim na temat przyszłości. Wczesne odpadnięcie Paris Saint-Germain z Ligi Mistrzów miało przekonać Neymara do tego, że odejście z Barcelony było błędem. Nasser Al-Khelaifi zamierza przekonać Brazylijczyka do pozostania w stolicy Francji.

Ze względu na rehabilitację po kontuzji Neymar w obecnym sezonie prawdopodobnie nie pojawi się już we Francji. Wychowanek Santosu powinien od razu po wyleczeniu urazu trafić na zgrupowanie reprezentacji Brazylii i wyjechać na Mistrzostwa Świata do Rosji. Jeżeli doliczy się do tego potencjalny urlop, to 26-latek może wrócić do PSG na przełomie lipca i sierpnia.


ŹRÓDŁO
Telefoot
TAGI: Francja Hiszpania Brazylia Paris Saint-Germain FC Neymar Real Madryt CF
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.