Sprytny plan Manchesteru United na pozyskanie Justina Kluiverta

10 miesięcy temu Sprytny plan Manchesteru United na pozyskanie Justina Kluiverta
fot. Ajax

Angielski „Daily Mirror” informuje, że Manchester United, który chce pozyskać Justina Kluiverta, może wykorzystać w tym celu jednego ze swoich piłkarzy.

18-letni skrzydłowy znajduje się na celowniku „Czerwonych Diabłów” od kilku miesięcy, po tym jak pokazał, jaki potencjał w nim drzemie. W bieżących rozgrywkach przebojem wkradł się do wyjściowej jedenastki Ajaksu Amsterdam, notując na swoim koncie siedem trafień oraz cztery asysty w 23 rozegranych spotkaniach.

Klub z Old Trafford jest skłonny zaoferować kwotę rzędu dziesięciu milionów funtów za Kluiverta, a sam piłkarz ma być chętny na przeprowadzkę do Manchesteru. W ostatnim czasie młody Holender wyznał, że najciekawszym kierunkiem dla niego jest właśnie Premier League, a konkretnie cztery kluby, Arsenal, Tottenham, Chelsea i ...Manchester United. Oprócz tego zawodnik przyznał, że nie miałby nic przeciwko przenosinom do Realu lub Barcelony.

„Daily Mirror” donosi, że Manchester United chce przekonać działaczy Ajaksu do sprzedaży swojego diamentu, dołączając do transakcji Daleya Blinda. 28-letni lewy obrońca nie ma pewnego miejsca w składzie „Czerwonych Diabłów”, więc mógłby być zainteresowany powrotem do ojczyzny. Przypomnijmy, Blind przeniósł się na Wyspy niespełna cztery lata temu za 17,5 miliona euro. Z pewnością taka propozycja zostanie rozpatrzona przez holenderski klub i może zostać zaakceptowana.

Syn legendarnego Patricka Kluiverta w pierwszem zespole amsterdamczyków występuje od początku ubiegłego roku. Na razie rozegrał łącznie 49 spotkań, w których zaliczył dziewięć goli i tyle samo kluczowych podań. Ma również na swoim koncie występy dla młodzieżowych reprezentacji Holandii.  ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Justin Kluivert Manchester United FC Daley Blind Ajax Amsterdam Holandia Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.