Werner: Nigdzie się nie wybieram!

10 miesięcy temu Werner: Nigdzie się nie wybieram!

Napastnik RB Lipsk, Timo Werner, stwierdził, że pozostanie w obecnym zespole w przyszłym sezonie.

22-latek jest jednym z najlepszych napastników świata młodego pokolenia. Dowodem na to są chociażby jego liczby z bieżącej kampanii, do tej pory zanotował 17 trafień w 35 rozegranych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. W Niemcu drzemie ogromny potencjał, nic więc dziwnego, że znalazł się w gronie zainteresowań wielu europejskich klubów.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o tym, że zakusy w stronę piłkarza robiły takie kluby jak Real Madryt czy Bayern Monachium. Wydawał się również prawdopodobny transfer do któregoś z klubów Premier League, bowiem gra na Wyspach jest marzeniem Wernera, co sam zawodnik przyznał w niedawnym wywiadzie.

Teraz jednak reprezentant Niemiec udzielił krótkiego wywiadu, w którym zdecydowanie określił swoją przyszłość w zespole z Lipska: - Jestem bardzo szczęśliwy w klubie, a mój kontrakt wygasa dopiero w 2022 roku. Na pewno będę tutaj występował w przyszłym sezonie.

Słowa 22-letniego napastnika mogą budzić zdziwienie, ponieważ kilka tygodni temu odrzucił propozycję nowego kontraktu. Wydaje się, że w tej chwili Niemiec chce w pełni skupić się na grze w klubie oraz na zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwach Świata w Rosji. Niewykluczone, że jeżeli się pokaże z dobrej strony na mundialu, to potencjalni nabywcy będą skłonni zaoferować mu jeszcze wyższą tygodniówkę, co może zmienić jego decyzję o pozostaniu w Lipsku.ŹRÓDŁO
Sky Sports Germany
TAGI: Timo Werner RB Lipsk Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.