Kicker: Tylko jeden klub pytał o Lewandowskiego

9 miesięcy temu Kicker: Tylko jeden klub pytał o Lewandowskiego
fot. FotoPyk

Zgodnie z informacjami „Kickera”, dotychczas tylko Manchester United wyraził zainteresowanie sprowadzeniem Roberta Lewandowskiego.

Według niemieckich dziennikarzy na razie zainteresowanie wielkich klubów Robertem Lewandowskim nie przekłada się na konkrety. 29-latek niedawno zmienił agenta na Piniego Zahaviego i od tamtej pory mówi się o jego potencjalnej letniej przeprowadzce. Jak poinformował „Kicker”, dotychczas jedynie Manchester United zdecydował się na złożenie zapytania w sprawie ewentualnego transferu Polaka.

To dość zaskakująca informacja, bowiem „Czerwone Diabły” już dawno nie były wymieniane w kontekście ewentualnego transferu 29-latka. O takiej możliwości mówiło się, gdy Lewandowski występował jeszcze w Borussii Dortmund, ale od momentu jego przeprowadzki do Monachium, Manchester nie wykazywał zainteresowania transferem.

Z tekstu wynika również, że na razie z tylnego fotela całej sytuacji przygląda się Real Madryt i Paris Saint-Germain. Dotychczas to właśnie te dwa kluby uważano za zdecydowanych faworytów do sprowadzenia Lewandowskiego. Należy przy tym dodać, że kapitan reprezentacji Polski jest związany z Bayernem kontraktem do końca czerwca 2021 roku i monachijczycy nie mają zamiaru go sprzedać.

W poprzedni weekend Lewandowski zdobył trzy bramki w spotkaniu z Hamburgerem SV, co oznacza, że uzbierał już w barwach Bayernu 100 bramek w 120 spotkaniach Bundesligi. Polak gra na Allianz Arena od lipca 2014 roku. 


ŹRÓDŁO
Kicker
TAGI: Polska Anglia Niemcy Hiszpania Francja Robert Lewandowski Bayern Monachium Paris Saint-Germain FC Real Madryt CF Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.