Fernando Llorente na sprzedaż!

10 miesięcy temu Fernando Llorente na sprzedaż!
fot. FotoPyk

„London Evening Standard” informuje, że Tottenham Hotspur pożegna się z Fernando Llorente podczas letniego okna tranferowego.

Hiszpański napastnik dołączył do ekipy „Kogutów” w ostatnim dniu sierpnia ubiegłego roku, podpisując dwuletni kontrakt. Władze Tottenhamu zażarcie walczyły o jego pozyskanie z londyńską Chelsea, lecz z perspektywy czasu ruch ten można uznać za nieudany. 33-latek zanotował bowiem tylko 958 minut na boisku we wszystkich rozgrywkach, trafaiając do siatki rywali pięć razy.

Jak donosi „London Evening Standard”, Llorente jest niezadowolony ze swojej roli w zespole, gdyż tylko raz rozpoczął od pierwszego gwizdka sędziego mecz ligowy, będąc przez cały czas zmiennikiem Harry'ego Kane'a. Hiszpan chciałby zmienić otoczenie, aby odzyskać regularność gry, a władze „Spurs” nie zamierzają mu robić żadnych problemów. Sugeruje się, że kwota transferowa może wynieść około dziesięciu milionów funtów, zatem o pięć mniej niż musiał zapłacić Tottenham ubiegłego lata.

Fernando Llorente przeniósł się na Wyspy w sierpniu 2016 roku, gdzie przez rok bronił barw Swansea. To właśnie dobre występy w barwach „Łabędzi” (15 trafień w 35 spotkaniach) skłoniły Tottenham do pozyskania go.

Nie ma w tej chwili informacji o potencjalnych kupcach hiszpańskiego snajpera, lecz możemy się spodziewać, że wraz ze zbliżaniem się okienka transferowego takowe się pojawią. Najbardziej prawdopodobny wydaje się powrót Llorente do ojczyzny.ŹRÓDŁO
London Evening Standard
TAGI: Fernando Llorente Torres Tottenham Hotspur FC Anglia Hiszpania
Zobacz również
Pierwsza zimowa oferta za Pogbę
12 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.