Agent potwierdza: Wiele klubów interesuje się Linettym

12 miesięcy temu
Agent potwierdza: Wiele klubów interesuje się Linettym
fot. FotoPyk

Agent Karola Linettego, Szymon Pacanowski, opowiedział o zainteresowaniu, jakie wzbudza polski pomocnik.

Reprezentant Polski już drugi sezon bardzo dobrze prezentuje się w barwach Sampdorii. Rozwój Linettego na przestrzeni ostatnich miesięcy obserwowało kilka klubów, wśród których wyróżniano Borussię Dortmund, Olympique Marsylia czy Inter Mediolan. Teraz o planach 23-latka opowiedział jego przedstawiciel, Szymon Pacanowski.

- W piłce nożnej wiele może zmienić się bardzo szybko. Karol posiada długoterminowy kontrakt z Sampdorią. Jeśli ktoś zamierza go zakontraktować przed wygaśnięciem umowy, to musi najpierw dojść do porozumienia z Sampdorią.

- Dzisiaj na Linettym nie ciąży żadna presja związana z chęcią odejścia, bo jest bardzo szczęśliwy w Marassi [dzielnica Genui – przyp. red.]. Jeżeli otrzymamy za niego jakąś ofertę, to będziemy się zastanawiać.

- Sampdoria jest klubem, który może sprzedawać swoich młodych graczy, ale najpierw musi zakończyć sezon i powalczyć o pozycję gwarantującą awans do Ligi Europy. Za 100 dni są także Mistrzostwa Świata w Rosji, czyli bardzo ważny turniej dla Linettego.

- On nie myśli teraz o rynku transferowym, skupia się na innych rzeczach. Jesteśmy przygotowani na różne rozwiązania, o ile są one zgodne z zamiarami Sampdorii.

- Nie mogę potwierdzić zainteresowania Interu Mediolan. To nie jest właściwy moment. Linetty skupia się wyłącznie na aktualnym sezonie i nie zastanawiamy się nad spekulacjami. To naturalne, że wzbudza on zainteresowanie wielu drużyn, ale nie prowadzimy żadnych oficjalnych negocjacji, więc nie mogę o niczym takim poinformować – powiedział Pacanowski.


ŹRÓDŁO
FCInterNews.it
TAGI: Polska Włochy UC Sampdoria Inter Mediolan Karol Linetty
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.