Interesująca wymiana na linii Tottenham-Manchester United?!

10 miesięcy temu  Interesująca wymiana na linii Tottenham-Manchester United?!

Jak poinformowali angielscy dziennikarze, podczas kolejnego okna transferowego może dojść do interesującej wymiany pomiędzy Tottenhamem Hotspur i Manchesterem United.

Według brytyjskich dziennikarzy Manchester United pragnie pozyskać Danny’ego Rose’a a w przeciwnym kierunku mógłby powędrować Luke Shaw. Jeszcze kilka lat temu obaj gracze byli uważani za przyszłość reprezentancji Anglii, jednak obecnie obaj są na wylocie ze swoich zespołów.

Luke Shaw od początku występów w ekipie „Czerwonych Diabłów” nie spełnia oczekiwań, co ma swoje odbicie także w postrzeganiu go przez Jose Mourinho. Portugalczyk w ostatnim czasie postanowił zrobić z Anglika kozła ofiarnego i często pozwala sobie na krytyczne uwagi w jego kierunku. Prawdopodobnie wychowanek Southampton nie odbuduje się na Old Trafford i może spróbować sił w nowym otoczeniu.

Dużą sympatią darzy Shawa Mauricio Pochettino. Argentyńczyk prowadził lewego obrońcę jeszcze podczas pracy w Southampton i to właśnie pod jego skrzydłami talent aktualnego zawodnika Manchesteru United został oszlifowany. Menadżer Tottenhamu wierzy, że jest w stanie pomóc 22-latkowi, dlatego zamierza go sprowadzić do ekipy „Kogutów”.

W przeciwnym kierunku powinien powędrować Danny Rose. 27-latek już poprzedniego lata liczył na angaż na Old Trafford, co zakończyło się nawet sprzeczkami z Pochettino. Aktualnie lewy defensor nie ma już tak silnej pozycji w ekipie „Kogutów”, jak wcześniej i argentyński szkoleniowiec z chęcią wymieniłby go na nowego zawodnika.


ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Anglia Tottenham Hotspur FC Manchester United FC Danny Rose Luke Paul Hoare Shaw
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.