Miarka się przebrała. „Mourinho go znieważa, on myśli o odejściu!”

10 miesięcy temu Miarka się przebrała. „Mourinho go znieważa, on myśli o odejściu!”

Luke Shaw ma już dość tego, jak traktuje go menedżer José Mourinho.

Sytuacja z lewym obrońcą w roli głównej staje się napięta. Anglik wyszedł w pierwszym składzie na mecz FA Cup przeciwko Brighton, ale został sprowadzony z boiska już w przerwie. Po meczu menedżer krytykował zawodnika, twierdząc, że ten nie spełnia założeń taktycznych. To wywołało wściekłość u piłkarza, który ma już dość tego, iż Portugalczyk krytykuje go publicznie.

„Sky Sports” informuje, że zawodnik uznał to za poważną zniewagę i w jego opinii miarka się już przebrała. Piłkarz nie zamierza kontynuować swojej kariery na Old Trafford. Latem Shaw ma dążyć do transferu, a o sporym niezadowoleniu gracza brytyjskich dziennikarzy poinformował anonimowy informator blisko związany z piłkarzem.

- To jak Mourinho traktuje Luke'a jest absolutną zniewagą. Jeśli ma coś do niego, powinien zachować to za zamkniętymi drzwiami - powiedziała osoba cytowana przez „Sky Sports”.

- Gdyby podobne traktowanie zdarzyło się w jakimkolwiek innym miejscu pracy, doszłoby do konstruktywnego zwolnienia. To obrzydliwe. Kilka tygodni temu Mourinho go chwalił, teraz uważa, że on nie potrafi niczego zrobić dobrze. Luke jest silnym chłopakiem i nie pozwoli Mourinho dyktować jego życiem. Rozważy swoją przyszłość latem, on wciąż chce być częścią reprezentacji Anglii na mundialu w Rosji.

Shaw z pewnością nie będzie narzekać na brak ofert. W poniedziałek pojawiły się informacje o zainteresowaniu Tottenhamu, a dziś „Daily Mail” twierdzi, że coraz większą chęć pozyskania defensora wyraża Chelsea, która chciała go mieć u siebie już w 2014 roku, ale przegrała rywalizację z Manchesterem United. Na liście zainteresowanych znajdują się również Manchester City, Arsenal i Everton.

22-latek wystąpił w obecnym sezonie w tylko 15 meczach. Mourinho woli wystawiać na lewej obronie Ashleya Younga, dla którego nie jest to jednak naturalna pozycja.ŹRÓDŁO
Sky Sports | Daily Mail
TAGI: Luke Paul Hoare Shaw Manchester United FC Chelsea FC Tottenham Hotspur FC Arsenal FC Everton FC Manchester City FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.