Wraca temat nowego napastnika AC Milan. Będzie hit?!

12 miesięcy temu
Wraca temat nowego napastnika AC Milan. Będzie hit?!

Zgodnie z informacjami włoskich dziennikarzy, AC Milan rozważa sprowadzenie podczas letniego okna transferowego Andrei Belottiego z Torino.

Poprzedniego lata, gdy AC Milan przeprowadzał rewolucję w zespole, zatrudniając wielu nowych piłkarzy, najtrudniej było im zakontraktować napastnika. Przez długi czas trwały spekulacje na temat potencjalnego pozyskania Andrei Belottiego, Alvaro Moraty, Diego Costy, Radamela Falcao, Pierre-Emericka Aubameyanga czy Diego Costy.

W odwodzie „Rossoneri” posiadali możliwość podpisania umowy z Nikolą Kaliniciem i wydaje się, że sięgnęli po niego dopiero wtedy, kiedy to żadna inna opcja nie była dla nich możliwa do zrealizowania. Nie można jednoznacznie stwierdzić czy to przez zbyt niskie umiejętności, czy spędzenie okresu przygotowawczego w innym zespole, ale Chorwat zawiódł i dzisiaj kibice nie wiążą z nim już nadziei.

Te są już przy letnim oknie transferowym i poszukiwaniach nowego snajpera. Jak poinformowało „Corriere dello Sport”, AC Milan zamierza wówczas ponownie postarać się o podpisanie umowy z Andreą Belottim lub Pierre-Emerickiem Aubameyangiem. Oczywiście transfer tego drugiego wydaje się niemal niemożliwy, bo w styczniu przeniósł się z Borussii Dortmund do Arsenalu.

Znacznie wyżej stoją szanse mediolańczyków na sprowadzenie Belottiego. Napastnik, za którego Torino jeszcze przed rokiem żądało 100 milionów euro, dzisiaj jest wyceniany znacznie niżej. Jeśli Milanowi uda się wywalczyć miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów, to jest bardzo możliwe, że Gennaro Gattuso spróbuje sięgnąć po 24-latka.


ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: Włochy Anglia Gabon Pierre-Emerick Aubameyang AC Milan Andrea Belotti Arsenal FC Torino FC
Zobacz również
Składy na Milan - Empoli
45 minut temu  
0
OFICJALNIE: Laporte 2025
godzinę temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.