Sensacyjny transfer Atlético? Możliwy REKORD po odejściu Griezmanna

9 miesięcy temu Sensacyjny transfer Atlético? Możliwy REKORD po odejściu Griezmanna

„Daily Mail” sugeruje, że jeśli Antoine Griezmann opuści latem Atlético, „Rojiblancos” mogą poczynić konkretne kroki w celu pozyskania Paulo Dybali.

Działacze klubu ze stolicy Hiszpanii wciąż wierzą w zatrzymanie Francuza w drużynie. Pomóc w osiągnięciu tego celu ma wielka podwyżka, którą według „Sportu” oferują oni 27-latkowi. Biorąc jednak pod uwagę doniesienia z ostatnich miesięcy, odejście Griezmanna z Atlético jest bardzo prawdopodobne. W grę wchodzi jeden kierunek - Barcelona.

Sam piłkarz chce rozstrzygnąć całą sprawę przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Jak przyznał w rozmowie z „L'Equipe”: - Chcę pojechać do Rosji bez żadnych obaw o swoją przyszłość. Tu już nawet nie chodzi o to, gdzie zagram, chcę mieć po prostu spokój i wiedzieć, czy po mundialu będę w tym miejscu, czy w innym. Może to trochę nudne, ale przekazałem już siostrze, że to czy zostanę, czy nie, ma zostać rozstrzygnięte przed mundialem.

Brytyjscy dziennikarze podają, że jeśli Griezmann odejdzie, włodarze Atlético mogą skierować swój wzrok na Dybalę.

Można przypuszczać, że doniesienia te są wynikiem poniedziałkowego spotkania szkoleniowca madryckiego zespołu, Diego Simeone, z gwiazdorem Juventusu w jednej z madryckich restauracji.

Niewykluczone oczywiście, że Atlético faktycznie będzie jednak starało się o transfer Dybali. Zdaniem „Daily Mail” po potencjalnym odejściu Griezmanna madrytczycy mogą być skłonni zaoferować za niego Juventusowi 120 milionów euro. Dodajmy, że do tej pory Atlético najwięcej zapłaciło za Diego Costę, który kosztował je niecałe 70 milionów euro.

Bilans Dybali z tego sezonu to 35 występów, 21 goli i pięć asyst, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.ŹRÓDŁO
Daily Mail I AS
TAGI: Antoine Griezmann Paulo Bruno Dybala Argentyna Francja Hiszpania Włochy Juventus FC Atlético Madryt
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.