MEDIA: Ważny krok w kierunku transferu Neymara

9 miesięcy temu MEDIA: Ważny krok w kierunku transferu Neymara

Pini Zahavi zamierza bardzo efektywnie zakończyć swoją karierę agenta piłkarskiego, wprowadzając do Realu Madryt przynajmniej dwie gwiazdy.

Pini Zahavi pracuje nad przeprowadzeniem transferu Neymara do Realu Madryt już podczas najbliższego okna transferowego. Izraelczyk miał spotkać się w ostatnich dniach z Brazylijczykiem oraz osobami z jego otoczenia, by dokładnie przyjrzeć się propozycji Florentino Pereza.

Dziennikarze w Brazylii przekonują, że wizyta Zahaviego w Ameryce Południowej pokryła się z odwiedzeniem Neymara przez prezydenta Paris Saint-Germain, Nassera Al-Khelaifiego oraz dyrektora sportowego, Antero Henrique. Izraelski pośrednik odegrał jedną z kluczowych ról podczas wartej 222 miliony euro przeprowadzki skrzydłowego z Barcelony do stolicy Francji.

Przed kilkoma dniami miało dojść do dużego spotkania w hotelu Emiliano w Sao Paulo. Zahavi miał podczas niego wyjaśnić wszystkie ekonomiczne kwestie, które wiążą się z ofertą złożoną przez Florentino Pereza.

W ostatnich tygodniach relacje pomiędzy Zahavim i Perezem są bardzo dobre. Podczas tego okresu dochodziło do częstych spotkań pomiędzy dwójką, ale nie w sprawie Neymara. Izraelski agent piłkarski chce umieścić na Santiago Bernabeu także Roberta Lewandowskiego.

Według brazylijskich dziennikarzy spotkanie Neymara i jego przedstawicieli z Zahavim to kolejny krok, który przybliża go do opuszczenia stolicy Francji.


ŹRÓDŁO
UOL Esporte
TAGI: Hiszpania Francja Brazylia Neymar Paris Saint-Germain FC Real Madryt CF
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.