Sky Sports: Najlepsza JEDENASTKA piłkarzy, których zabraknie na mundialu w Rosji

10 miesięcy temu Sky Sports: Najlepsza JEDENASTKA piłkarzy, których zabraknie na mundialu w Rosji
fot. FotoPyk

Dziennikarze „Sky Sports” przygotowali ciekawe zestawienie brakujących nazwisk w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji.

Najważniejsze wydarzenie w świecie piłki nożnej rozpocznie się już 14 czerwca i zostanie uwiecznione finałem, który odbędzie się miesiąc później na stadionie w Moskwie. Udział w Mistrzostwach Świata to dla wielu piłkarzy największe marzenie, jednak wielu z nim ta sztuka się niestety nie udała.

„Sky Sports” opublikowało jedenastkę ich zdaniem najlepszych piłkarzy, których zabraknie w Rosji. W zestawieniu widać ewidentnie, że najbardziej będzie brakować reprezentacji Włoch, gdyż mają aż czterech przedstawicieli z Gianluigim Buffonem na czele. Udział na Mistrzostwach Świata i ewentualny sukces miały być ukoronowaniem kariery bramkarza Juventusu, lecz niestety do takiej sytuacji nie dojdzie.

Na drugim miejsce plasuje się Chile (Arturo Vidal i Alexis Sánchez). Brak awansu zwycięzców Copa America z lat 2015 i 2016 to obok absencji Włochów największa sensacja eliminacji. Zwłaszcza dla pomocnika Bayernu może to być bolesny fakt, ponieważ niewykluczone, że byłby to jego ostatni mundial w karierze. 

Po jednym reprezentancie mają natomiast Holandia, Ekwador, Austria, Walia oraz Gabon. Zdecydowanie najbardziej spośród tych krajów rzucają się w oczy nazwiska Garetha Bale'a oraz Pierre-Emericka Aubameyanga.

Oto kompletna jedenastka:


oŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Mistrzostwa Świata MŚ 2018 Gianluigi Buffon Giorgio Chiellini Gareth Bale Alexis Alejandro Sánchez Sánchez David Alaba Włochy Pierre-Emerick Aubameyang Marco Verratti
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.