Monchi: Ten zawodnik Barcelony byłby dla nas idealnym wzmocnieniem

9 miesięcy temu Monchi: Ten zawodnik Barcelony byłby dla nas idealnym wzmocnieniem
fot. AS Roma

Dyrektor sportowy Romy, Monchi, porozmawiał z hiszpańskimi mediami na temat mającego się niebawem odbyć spotkania z Barceloną.

AS Roma zmierzy się z Katalończykami w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Z tej okazji hiszpańska rozgłośnia „Cadena COPE” postanowiła porozmawiać z hiszpańskim dyrektorem sportowym rzymian, Monchim. Działacz piłkarski przeprowadził się na Półwysep Apeniński w zeszłym roku, opuszczając po wielu latach Sevillę.

Monchi został zapytany między innymi o to, kto według niego mógłby być idealnym wzmocnieniem dla Romy, jeżeli mógłby wziąć dowolnego zawodnika z kadry ekipy z Camp Nou.

- Jeśli pominiemy Lionela Messiego, to idealnym zawodnikiem dla naszego klubu byłby Ivan Rakitić. Chorwat rozgrywa niesamowity sezon w barwach Barcelony.

- W Barcelonie występuje tak wielu niezwykłych piłkarzy, że wybranie choćby jednego dowolnego jest marzeniem każdego dyrektora sportowego. W tym momencie muszę jednak powiedzieć, że zdecydowanie się na konkretnego to bardzo trudne zadanie – powiedział Monchi.

Oczywiście, transfer Ivana Rakiticia do Romy w najbliższych miesiącach jest niemal niemożliwy do zrealizowania. Być może Hiszpan będzie chciał jednak prowadzić Chorwata do Serie A w przyszłości. To właśnie 49-latek skorzystał przed laty z możliwości kupienia aktualnej gwiazdy „Dumy Katalonii” za 2,5 miliona euro z Schalke.


ŹRÓDŁO
Cadena COPE
TAGI: Hiszpania Włochy Chorwacja Monchi Ivan Rakitić AS Roma FC Barcelona
Zobacz również
Transfer Moraty już zimą?!
6 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.