Dyrektor Interu o potencjalnych transferach

11 miesięcy temu
Dyrektor Interu o potencjalnych transferach

Dyrektor sportowy Interu, Piero Ausilio, wypowiedział się na temat transferów klubu.

Wydaje się, że w obecnym sezonie Interowi udało się wrócić na właściwe tory. Poprzednie lata nie były zbyt udane dla „Nerazzurrich”, którzy zmagali się z problemami sportowymi, ale także ciążyły na nich potencjalne sankcje ze względu na naruszenie przepisów Finansowego Fair Play. Aktualnie drużyna Luciano Spallettiego ma jednak realne szanse w walce o powrót do Ligi Mistrzów.

Mediolańczycy już teraz planują działania mające na celu wzmocnienie zespołu. O potencjalnych transferach w rozmowie ze „Mediaset Premium” wypowiedział się dyrektor sportowy Interu.

- Obiecaliśmy sobie nie mówić o rynku transferowym do 20 maja, dotyczy to zarówno transferów przychodzących, jak i wychodzących - zaczął Ausilio, później jednak otworzył się, pytany o przyszłość na ten moment wypożyczonych zawodników, których „Beneamata” może wykupić, aktywując klauzulę.

- Rafinha i Cancelo to ważni zawodnicy dla Interu, chcemy budować naszą przyszłość i wiemy, że ich klauzule wykupu są wysokie, ale staramy się opracować odpowiednią strategię.

Dyrektorzy z San Siro przeczesują też rynek w poszukiwaniu okazji. Takimi mogą być niewątpliwie sprowadzenie Kwadwo Asamoaha oraz Stefana de Vrija. Ich kontrakty, odpowiednio z Juventusem i Lazio, dobiegają końca, a to oznacza, że latem będą dostępni za darmo. Największe szanse na ich pozyskanie daje się właśnie Interowi.

- Asamoah i de Vrij? Rynek transferowy jest zbudowany z konkretnych dat, ale my pracujemy każdego dnia i obserwujemy różne sytuacje. Chcemy się upewnić, że będziemy gotowi, kiedy nadarzy się odpowiednia okazja. Zobaczymy, czy kiedy przyjdzie czas, będziemy potrafili zareagować. Nieustannie pracujemy, ale podobnie jest też w innych klubach, które chcą się wzmacniać z roku na rok.ŹRÓDŁO
Mediaset Premium
TAGI: Rafael Alcântara do Nascimento João Pedro Cavaco Cancelo Kwadwo Asamoah Stefan de Vrij Inter Mediolan Juventus FC SS Lazio Valencia CF FC Barcelona Włochy
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.1797 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.