Everton rozmawia z dyrektorem sportowym PSV. Chciała go też Chelsea!

10 miesięcy temu
Everton rozmawia z dyrektorem sportowym PSV. Chciała go też Chelsea!

Przedstawiciele Evertonu skontaktowali się z Marcelem Brandsem w sprawie objęcia przez niego stanowiska dyrektora technicznego w ekipie z Goodison Park.

Informację o prowadzonych rozmowach z Holendrem potwierdził Toon Gerbrands. Dyrektor generalny PSV przyznał na antenie Fox Sports, że 56-latek rozważa ofertę złożoną mu przez angielski klub.

- Everton kontaktował się z nim ostatnio. W poprzednim roku też rozmawiał dwukrotnie z Marcelem. Wtedy nie udało im się dojść do porozumienia i teraz też go jeszcze nie osiągnęli. On musi być w stu procentach przekonany do zmiany, ale to, że z nimi się spotkał oznacza, że rozważa taką możliwość - powiedział Gerbrands.

Działacz klubu z Eindhoven zdradził także, że włodarze „The Toffees” nie zgłosili się do niego z oficjalnym zapytaniem o wykupienie dyrektora sportowego, który ma ważną umowę z PSV do końca czerwca 2020 roku.

Kilka miesięcy temu Brands był jednym z głównych kandydatów do objęcia tej samej posady w Chelsea, gdzie miałby zastąpić Michaela Emenalo, który zrezygnował z zajmowanego stanowiska i związał się z AS Monaco.

Były piłkarz, który w trakcie kariery zawodniczej rozegrał blisko 300 spotkań w Eredivisie, pracuje w roli dyrektora sportowego w drużynie z Philips Stadion od 2010 i to między innymi za jego sprawą szeregi zespołu z Eindhoven zasilili tacy gracze jak Marcelo (były zawodnik Wisły Kraków), Jeremain Lens, Dries Mertens, Georginio Wijnaldum, Kevin Strootman, Przemysław Tytoń, Luciano Narsingh, Andrés Guardado, Héctor Moreno czy Hirving Lozano.ŹRÓDŁO
Fox Sports Holland
TAGI: Everton FC Marcel Brands PSV Eindhoven Anglia Holandia Chelsea FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.