Iniesta: Gdzie zagram w przyszłym sezonie? Już zdecydowałem!

9 miesięcy temu Iniesta: Gdzie zagram w przyszłym sezonie? Już zdecydowałem!
fot. FotoPyk

Andrés Iniesta wyznał, że wie już, jaką drogę obierze po zakończeniu sezonu.

Przyszłość pomocnika od dłuższego czasu jest tematem dyskusji w mediach z Półwyspu Iberyjskiego. Zawodnik związał się z Barceloną bezterminowym kontraktem, a to umożliwia mu samodzielne podejmowanie decyzji o ewentualnej zmianie klubu lub pozostania w nim na kolejny rok. Ostatnio pojawiły się informacje, iż Iniesta dogadał się już z Tianjin Quanjian. Dziennikarze postanowili zapytać o te doniesienia u źródła.

- Podjąłem już decyzję, wiem co zamierzam zrobić. Jestem wdzięczny za uczucie, którym darzą mnie ludzie zgromadzeni wokół mnie już od ponad 20 lat. Ich wsparcie było podstawą wszystkich zwycięstw - stwierdził pomocnik.

- Kiedy ogłoszę tę decyzję? Kiedy nadejdzie ten moment, dowie się o tym klub i wszyscy inni. W tej chwili jestem bardzo zadowolony z naszej gry w meczu z Valencią, liga ma dla nas ogromną wartość.

„Barça” wykonała kolejny ważny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii pokonując Valencię 2:1. Wygrana było jednak o tyle istotne, że pozwoliło Katalończykom wrócić na zwycięską ścieżkę po sensacyjnej porażce 0:3 z Romą, która wyeliminowała ich z Ligi Mistrzów już w ćwierćfinale. Iniestę zapytano, jak drużyna radzi sobie po utranie przewagi z pierwszego meczu.

- Roma? Rozczarowania i błędy nas bolą, a rzeczy, które robimy dobrze nas cieszą. Mamy dwa wyjścia z tej sytuacji - zasmucić się lub porzucić żałobę i iść naprzód.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Andrés Iniesta Luján FC Barcelona Tianjin Quanjian FC Chiny Hiszpania
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.