Zdecydowana reakcja władz AS Monaco po klęsce z PSG. Piękny gest w stronę kibiców!

10 miesięcy temu
Zdecydowana reakcja władz AS Monaco po klęsce z PSG. Piękny gest w stronę kibiców!

Klub z Księstwa poinformował, że w nadchodzącym czasie zwróci swoim fanom pieniądze, jakie zapłacili za bilety na wyjazdowe starcie z Paris Saint-Germain.

AS Monaco nie będzie najmilej wspominać ostatniego hitowego pojedynku z PSG. Leonardo Jardim we wspomnianym spotkaniu nie mógł skorzystać z usług między innymi Kamila Glika, Keity Baldé czy Stevana Joveticia, ale mimo to miał nadzieję, że jego zespół podejmie równorzędną walkę z przeciwnikiem na Parc des Princes.

Paris Saint-Germain, które również boryka się z różnego rodzaju problemami, nie pozostawiło jednak złudzeń ekipie z Księstwa.

Podopieczni Unaia Emery'ego udokumentowali swoją dominacją w krajowych rozgrywkach i rozgromili przed własną publicznością „Czerwono-Białych” aż 7:1 i jednocześnie zapewnili sobie zdobycie tytułu mistrzowskiego.

Dla AS Monaco była to najdotkliwsza porażka w historii i zmusiła ona działaczy do wyciągnięcia natychmiastowych konsekwencji w postaci zwrotu pieniędzy dla kibiców, którzy udali się do Paryża.

- Dla nas ten mecz był czymś katastrofalnym. Na wysokości zadania stanęli jedynie fani, którzy cały czas wspierali drużynę. Teraz zrobimy wszystko, aby w kolejnym spotkaniu byli z nas dumni - powiedział Wadim Wasiljew, wiceprezes klubu.

Zespół z Ligue 1 wydał specjalne oświadczenie, w którym poinformował, że na początku tygodnia zostaną podane szczegóły dotyczące zwrotu pieniędzy za zapłacone bilety.ŹRÓDŁO
AS Monaco
TAGI: AS Monaco Paris Saint-Germain FC Francja
Zobacz również
120 milionów euro za Allana?!
8 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.