Nie tylko Liverpool. Dwaj hiszpańscy giganci chcą Zielińskiego!

9 miesięcy temu Nie tylko Liverpool. Dwaj hiszpańscy giganci chcą Zielińskiego!
fot. SSC Napoli

Piotr Zieliński znajduje się pod obserwacją wysłanników Barcelony i Atlético Madryt.

Pomocnik, Piotr Zieliński, wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku transferowym. Reprezentant Polski pomimo tego, że w ostatnim czasie nie może wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie SSC Napoli, to trafia na listy życzeń coraz bardziej utytułowanych klubów.

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja, że Zieliński powrócił na listę życzeń Liverpoolu. „The Reds” bardzo zabiegali o sprowadzenie polskiego pomocnika zaraz po jego wypożyczeniu do Empoli z Udinese. 23-latek zdecydował się wówczas na pozostanie we Włoszech i podpisanie umowy z SSC Napoli, jednak to może się niebawem zmienić.

Poza Anglikami Zielińskiego ma na oku FC Barcelona oraz Atlético Madryt. W pierwszym z tych zespołów podczas letniego okna transferowego może dojść do sporych roszad, bowiem z klubem mają się pożegnać tacy piłkarze, jak Andrés Iniesta i André Gomes, a w ich miejsce prawdopodobnie zostaną zakontraktowane nowe potencjalne gwiazdy.

23-letni Zieliński w obecnym momencie ma już 148 spotkań w Serie A, podczas których zanotował 14 trafień i 20 asyst. Polak w ostatnich latach robi znaczne postępy i wielu ekspertów wróży, że pomocnik reprezentacji Adama Nawałki może być jednym z najważniejszych graczy podczas Mistrzostw Świata w Rosji.


ŹRÓDŁO
Transfermarktweb
TAGI: Polska Włochy Hiszpania Anglia FC Barcelona Liverpool FC Atlético Madryt SSC Napoli Piotr Zieliński
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.