Lech Poznań obserwuje portugalskiego pomocnika

10 miesięcy temu
Lech Poznań obserwuje portugalskiego pomocnika

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez portugalskie media, Lech Poznań chce sprowadzić Ricardo Alvesa.

Portugalski pomocnik, Ricardo Alves, znalazł się na liście życzeń przedstawicieli Lecha Poznań oraz Partizana Belgrad. Środkowy pomocnik występuje obecnie w lidze słoweńskiej, gdzie jest związany do końca maja aktualnego roku z Olimpiją Lublaną. 25-latek w sezonie 2015/16 sięgnął z tym klubem po mistrzostwo Prvej Ligi.

W aktualnym sezonie Ricardo Alves był w znakomitej dyspozycji. Pomocnik Olimpiji zanotował dziewięć trafień oraz pięć asyst w 26 występach ligowych. Prawdopodobnie przełoży się to na jego drugie mistrzostwo, bowiem aktualnie drużyna znajduje się na pierwszym miejscu z przewagą pięciu oczek nad drugim Mariborem.

Źródło zbliżone do piłkarza miało przyznać, że otrzymał on kilka sygnałów o zainteresowaniu z Lecha Poznań i Partizana Belgrad. Mimo tego, wciąż nie doszło do przedstawienia oficjalnych propozycji. Sam Alves także nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości i rozmyśla o powrocie do ojczyzny.

25-latek jest wychowankiem FC Porto, ale nie miał nawet szansy na zadebiutowanie w pierwszym zespole „Smoków”. W ojczyźnie Portugalczyk grał jedynie na drugim poziomie rozgrywkowym, reprezentując takie drużyny, jak Portimonense i Belenenses. Przez chwilę Alves występował także w rumuńskim Rapidzie Bukareszt.


ŹRÓDŁO
Record
TAGI: Polska Portugalia Serbia Słowenia Ricardo Alves Coelho da Silva Lech Poznań Partizan Belgrad NK Olimpija Lublana
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.