Transfer Mahreza dojdzie do skutku? Gigant wraca do gry!

10 miesięcy temu
Transfer Mahreza dojdzie do skutku? Gigant wraca do gry!
fot. Leicester City FC

Manchester City nie zrezygnował z pomysłu sprowadzenia Riyada Mahreza.

Pep Guardiola liczył zeszłej zimy na wzmocnienie formacji ofensywnej. Przez długi czas jego priorytetem był Alexis Sánchez, który miał być dogadany z klubem już od letniego okna transferowego, ale Chilijczyk zdecydował się jednak wybrać korzystniejszą finansowo propozycję Manchesteru United. Później na szczycie listy znalazł się Riyad Mahrez, ale i jego nie udało się pozyskać.

Ostatecznie „Obywatelom” i tak udało się dopełnić formalności i zapewnić sobie mistrzostwo Anglii, ale Guardiola wciąż widzi potrzebę wzmocnienia ataku. Według informacji „Daily Mirror”, wraca temat sprowadzenia Mahreza. Algierczyk wciąż liczy na transfer do większego klubu, a menedżer City widzi w nim idealnego kandydata do rotacji na skrzydłach.

Świeżo upieczeni mistrzowie Anglii będą jednak musieli bardzo się postarać, by sprowadzić zawodnika, ponieważ Leicester City z pewnością nie postawi łatwych warunków. „The Citizens” intensywnie starali się pozyskać 27-latka tej zimy, zaoferowali za niego nawet 60 milionów funtów. Mimo próśb zawodnika i złożenia przez niego „transfer request”, działacze z King Power Stadium pozostali nieugięci i postawili zaporową cenę w wysokości 90 milionów.

Piłkarz bardzo źle zniósł odmowę, ponieważ od dłuższego czasu zależało mu na przeprowadzce do klubu z większymi ambicjami. Przez jakiś czas nie pojawiał się na treningach zespołu, dając tym samym wyraźny znak swojego niezadowolenia. Teraz zarówno on, jak i „Obywatele” liczą, że tym razem uda się dopiąć transfer na ostatni guzik, a skrzydłowy w końcu spełni marzenie o grze dla większego klubu.

W obecnym sezonie Mahrez pozostaje wiodącą postacią zespołu „Lisów”. Jak na razie wystąpił w 37 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, a przy swoim nazwisku udało mu się zapisać 11 trafień oraz tyle samo asyst.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Riyad Mahrez Manchester City FC Leicester City FC Algieria Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.