Wyjątkowe przesłanie Kloppa do kibiców

10 miesięcy temu
Wyjątkowe przesłanie Kloppa do kibiców
fot. FotoPyk

Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp, zabrał głos przed wtorkowym meczem 1/2 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Romą.

„The Reds” awansowali do najlepszej czwórki Champions League po wyeliminowaniu Manchesteru City (3:0 i 2:1). Tuż przed meczem obu zespołów na Anfield doszło do incydentu z kibicami w roli głównej. Sympatycy Liverpoolu rzucali w autokar City różnymi przedmiotami, uszkadzając go.

Przed pierwszym spotkaniem „The Reds” z Romą, które odbędzie się na Anfield, Klopp postanowił zwrócić się do fanów prowadzonej przez siebie drużyny.

- Mam do przekazania wiadomość kibicom, którzy będą oglądali mecz z trybun, ale również tym, którzy spotkanie obejrzą poza stadionem. W futbolowym środowisku cieszycie się światowej klasy reputacją. Pasja, duch... Sprawiacie, że piłka nożna jest wielką radością.

- Mamy okazję uczynić ten moment naprawdę wyjątkowym. Ja, cały mój sztab oraz wszyscy piłkarze szanują naszego najbliższego rywala, Romę. Szanujemy ich jako ludzi i profesjonalistów. Wierzę w to, że wszyscy prawdziwi kibice Liverpoolu czują dokładnie to samo.

- Chcemy pokonać ich na murawie, ale poza nią, darzymy rywali szacunkiem. Pokażmy we wtorek całą swoją pasję.

- 90 minut to moment, gdy jesteśmy rywalami. Przez resztą czasu oni będą naszymi gośćmi.

- Atmosfera na Anfield to ozdoba tego sezonu europejskich pucharów. W imieniu całego klubu - dziękuję. Zróbmy to ponownie - powiedział Klopp.ŹRÓDŁO
The Independent I Liverpool
TAGI: Anglia Włochy Liga Mistrzów Europejskie puchary Liverpool FC AS Roma Jurgen Klopp Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.