Zagadka rozwiązana. Reprezentant Niemiec wraca do ojczyzny!

10 miesięcy temu
Zagadka rozwiązana. Reprezentant Niemiec wraca do ojczyzny!

Zgodnie z informacjami niemieckich dziennikarzy, Amin Younes przeniesie się z Ajaksu Amsterdam do VfL Wolfsburg.

Jak poinformowali dziennikarze „Die Welt”, Amin Younes podpisał umowę z Wolfsburgiem. „Wilki” nie zapłacą za przeprowadzkę piłkarza do ojczyzny nawet jednego euro, ale hojnie go wynagrodzą. Mówi się, że zwycięzca Pucharu Konfederacji ma zarobić w nowej drużynie milion euro rocznie.

Transfer Niemca może oznaczać także proces sądowy, bowiem zawodnik podpisał już wcześniej umowę z innym klubem. Jeszcze w styczniu skrzydłowy miał parafować pięcioletni kontrakt z SSC Napoli, by pod koniec stycznia niespodziewanie wycofać się z porozumienia. 

Po kłótni z włodarzami i sztabem amsterdamczyków, Younes został zesłany do klubowych rezerw. Wynikało to z faktu, że w połowie marca nie chciał on wejść na murawę jako zmiennik w spotkaniu z Heerenveen. Jego drużyna miała już wtedy wysokie prowadzenie i 24-latek nie chciał wchodzić na murawę, bowiem czuł się niepotrzebny.

- Chciałem go wynagrodzić za ciężką pracę podczas treningów, ale on uznał, że nie jest potrzebny na murawie. Jestem szefem i postanowiłem, że ma wejść na boisko i odmówił. Porozmawiam z nim osobiście – powiedział trener, Erik ten Hag.

Na plus Younesa działa fakt, że do końca kontraktu pozostało mu zaledwie kilka miesięcy. Już teraz jest jasne, że skrzydłowy opuści Holandię.


ŹRÓDŁO
Die Welt
TAGI: Holandia Niemcy Włochy SSC Napoli VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Amin Younes
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.