Gerrard zostanie menadżerem utytułowanego klubu?!

10 miesięcy temu
Gerrard zostanie menadżerem utytułowanego klubu?!
fot. Wikipedia

Steven Gerrard jest jednym z głównych kandydatów do objęcia posady szkoleniowca Rangers FC - informuje „The Sun”.

Zdaniem brytyjskich mediów, były reprezentant Anglii rozpoczął negocjacje z przedstawicielami szkockiego klubu w sprawie przejęcia zespołu przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Obecnie za wyniki osiągane przez „The Gers” odpowiada Graeme Murty, który pełni tymczasowo funkcję menadżera ekipy z Ibrox Stadium po tym, jak włodarze zespołu zdecydowali się na zakończenie współpracy z Pedro Caixinhą pod koniec minionego roku.

Rangers FC pod wodzą 43-letniego szkoleniowca zajmuje drugie miejsce w tabeli Scottish Premiership i traci aż dziesięć punktów do prowadzącego Celticu.

Przedstawiciele szkockiego klubu mają nadzieję, że w następnych rozgrywkach ich drużynie uda się nawiązać wyrównaną walkę z lokalnym rywalem o zdobycie tytułu mistrzowskiego i w osiągnięciu tego celu ma im pomóc właśnie osoba Stevena Gerrarda.

Anglik nie ukrywał po zakończenia kariery w 2016 roku, że jego największym marzeniem jest rozpoczęcie pracy w roli trenera. Na razie legenda Liverpoolu zbiera doświadczenie w charakterze szkoleniowca drużyny „The Reds” U-18.

37-letni menadżer zbiera dobre recenzje za osiągane wyniki i zdążył już znaleźć się w kręgu zainteresowań włodarzy takich ekip jak Milton Keynes Dons i Ipswich Town. Do przejęcie drugiego z wymienionych zespołów przymierzany jest także Frank Lampard.ŹRÓDŁO
The Sun
TAGI: Steven George Gerrard Liverpool FC Rangers FC Anglia Szkocja Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.