OFICJALNIE: Dwa transfery Los Angeles FC

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: Dwa transfery Los Angeles FC
fot. MLS

Adama Diomandé i Lee Nguyen dołączyli do zespołu Los Angeles FC.

Pierwszy z wymienionych zawodników to 28-letni napastnik. Norweg trafił do LA z Hull City na zasadzie transferu definitywnego.

- Jesteśmy podekscytowani, że udało nam się pozyskać Adama. To świetny snajper, który wniesie sporo atutów do linii ofensywnej naszej ekipy. Warto wspomnieć, że Diomandé ma na swoim koncie występy w Premier League, a poza tym doskonale zna się z trenerem Bobem Bradleyem. To powinno zaprocentować - powiedział John Thorrington, dyrektor sportowy LA.

- Adama to wysokiej klasy strzelec, który imponuje ogromnym bagażem doświadczeń. Ma predyspozycje, aby stać się nie tylko gwiazdą klubu, ale również całej ligi - dodał wspomniany Bradley.

Norweg rozegrał w tym sezonie 16 ligowych spotkań. W tym czasie zdobył jednego gola i zanotował dwie asysty.

Drugi z pozyskanych graczy to Lee Nguyen. Amerykanin wietnamskiego pochodzenia trafił do Los Angeles z New England Revolution. Suma transferu wyniosła ponad 500 tysięcy euro.

31-letni pomocnik ma na swoim koncie blisko 200 występów w Major League Soccer. W tym czasie zdobył 51 goli i zanotował 32 asysty.

Władze klubu z Los Angeles poczyniły wzmocnienia, które powinny pomóc im zbliżyć się do ligowej czołówki. Po ośmiu seriach gier ekipa Bradleya plasuje się na piątym miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej z dorobkiem dziesięciu punktów.


ŹRÓDŁO
Los Angeles FC
TAGI: Oficjalnie Stany Zjednoczone Adama Valentin Diomandé Lee Nguyen Norwegia Hull City Los Angeles FC Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.