Pulisic częścią wielkiej wymiany z gigantem Premier League?!

9 miesięcy temu
Pulisic częścią wielkiej wymiany z gigantem Premier League?!
fot. FotoPyk

Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez „Mirror”, Manchester United zamierza pozyskać Christiana Pulisica z Borussii Dortmund.

Już od wielu miesięcy Christian Pulisic jest łączony z potencjalną przeprowadzką do ligi angielskiej, gdzie miałby dołączyć do jednego z czołowych klubów. W kontekście Amerykanina mówiono między innymi o podpisaniu umowy z Manchesterem United, Chelsea, Arsenalem czy Liverpoolem. Wszystko wskazuje, że do konkretnych działań, mających na celu pozyskanie skrzydłowego, szykuje się ten pierwszy zespół.

Manchester United zainteresował się kupnem Pulisica z Borussii Dortmund i zamierza wykorzystać do jego zakontraktowania Anthony’ego Martiala. Anglicy myślą o zaproponowaniu za Amerykanina francuskiego skrzydłowego i pewnej kwoty pieniężnej, ale na razie nie jest jasne, ile miałaby wynosić ta dopłata.

Francuz przeżywa na Old Trafford kolejny rozczarowujący dla siebie sezon. Martial nie zadowala się pozycją w zespole i brakiem zaufania ze strony Jose Mourinho, który często sadza byłego gracza AS Monaco na ławce rezerwowych lub korzysta z jego usług w małym wymiarze czasowym. Pomimo tego zdołał zanotować 11 bramek i 9 asyst w 44 występach.

W ostatnim spotkaniu z Brighton Mourinho postawił na Martiala w pierwszym składzie, jednak ten nie potrafił pokazać się z dobrej strony. Jego zespół przegrał wówczas 0-1. Francuz nie umie utrzymać formy na wysokim poziomie w dłuższym okresie, co sprawiło, że Manchester United zamierza się go pozbyć. 

Pulisic, na którego Martial miałby zostać wymieniony, to 19-letni skrzydłowy. W aktualnych rozgrywkach Amerykanin zanotował 5 bramek i 7 asyst.


ŹRÓDŁO
Mirror
TAGI: Anglia Niemcy Francja Stany Zjednoczone Anthony Martial Christian Mate Pulisic Borussia Dortmund Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.