Beniaminek Premier League pokrzyżuje plany Napoli?!

9 miesięcy temu
Beniaminek Premier League pokrzyżuje plany Napoli?!
fot. Wolverhampton Wanderers

Wszystko wskazywało na to, iż Rui Patrício jest na dobrej drodze, by dołączyć do ekipy Napoli.

Bramkarz reprezentacji Portugalii wraz z końcem sezonu kończy swą długoletnią przygodę ze Sportingiem, którego jest wychowankiem, rozpoczynając tym samym nowy etap kariery. 

Piłkarskie media w całej Europie jednogłośnie donosiły, że 30-latek w najbliższych tygodniach zwiąże się umową z Napoli, które poszukuje następcy dla odchodzącego Pepe Reiny. Nieoczekiwanie na horyzoncie pojawił się jednak poważny konkurent, który jest w stanie zniweczyć plany Maurizio Sarriego i spółki.

Znany piłkarski agent, Gianluca Di Marzio poinformował, iż sprowadzeniem Patrício jest także zainteresowany powracający w szeregi angielskiej Premier League Wolverhampton Wanderers. Zdaniem Włocha, popularne „Wilki” są nawet gotowe aktywować klauzulę zawartą w kontrakcie golkipera wynoszącą ponad trzydzieści milionów funtów.

Tegoroczny beniaminek zamierza na dłużej zadomowić się w szeregach elity angielskiego futbolu, dlatego nie zamierzając kalkulować rozpoczął swą efektowną politykę transferową. Już dziś potwierdzony został transfer Diego Joty, a w najbliższej przyszłości na Molineux Stadium powinien także na stałe zameldować się Rúben Neves.

Patrício w przypadku przenosin na Wyspy Brytyjskie walczyłby o miejsce w podstawowym składzie z Johnem Ruddym, który w minionych rozgrywkach rozegrał ponad czterdzieści spotkań na poziomie Championship.


ŹRÓDŁO
Gianluca di Marzio
TAGI: Rui Patricio Sporting Lizbona Portugalia Wolverhampton Wanderers FC Anglia SSC Napoli Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.