Dyrektor Interu potwierdza: Wszyscy wiedzą, że on dla nas zagra

9 miesięcy temu
Dyrektor Interu potwierdza: Wszyscy wiedzą, że on dla nas zagra

Dyrektor sportowy Interu Piero Ausilio potwierdził, że Stefan de Vrij związał się już z Interem.

Inter wykorzystał ostatnie tygodnie, by sprowadzić Holendra zupełnie za darmo. Kontrakt zawodnika z Lazio wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i mimo starań Lazio, piłkarz odmówił jego przedłużenia. Kilka dni temu pojawiły się informacje o tym, że mediolańczycy złożyli już umowę de Vrija w siedzibie Serie A, co oznacza, że piłkarz jest już w zasadzie graczem „Nerazzurrich”, choć wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Piero Ausilio rozmawiał z „Mediaset Premium” i był pytany o defensora. Wśród kibiców nieco kontrowersji wywołał fakt, iż de Vrij zagra w przyszłym tygodniu przeciwko swoim przyszłym kolegom, a stawką spotkania może być to, kto awansuje do Ligi Mistrzów (Inter jest na gorszej pozycji, ponieważ przegrał mecz z Sassuolo, Lazio może zapewnić sobie awans już dziś, pokonując walczące o utrzymanie Crotone).

- Nie rozumiem, dlaczego ludzie zachowują się tak, jakby de Vrij został podebrany albo był materiałem ekskluzywnym. Wszyscy doskonale wiedzą, gdzie on zagra w przyszłym sezonie - powiedział wprost dyrektor sportowy, poniekąd potwierdzając sfinalizowane rozmowy.

- Zawsze szanowaliśmy jego, Lazio oraz naszych piłkarzy. Nigdy nie odpuszczał w innych meczach Lazio i będzie grać tak dalej, on jest profesjonalistą, dokładnie tak jak my i Lazio.

Ausilio wypowiedział się również na temat Rafinhii oraz João Cancelo, którzy są na razie tylko wypożyczeni, ale w ich umowach znajdują się klauzule wykupu, które Inter może aktywować.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mamy w składzie Rafinhę i Cancelo, pomimo tych wszystkich głosów, że się nie dogadujemy. Zrobimy wszystko co możliwe i niemożliwe do 30 czerwca, by ich tu zatrzymać, ale rynek transferowy startuje 20 maja, więc postaramy się wzmocnić zespół, z tą dwójką lub bez niej.ŹRÓDŁO
Mediaset Premium
TAGI: Stefan de Vrij Piero Ausilio Inter Mediolan SS Lazio Holandia Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.