POTWIERDZONE: Nowy klub Reiny!

9 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Nowy klub Reiny!
fot. FotoPyk

Dyrektor sportowy Milanu Massimiliano Mirabelli potwierdził, że Pepe Reina zwiąże się z Milanem.

O przenosinach Hiszpana na San Siro spekulowano we Włoszech już od dobrych kilku tygodni. Kontrakt bramkarza wygasa wraz z końcem sezonu, a to oznaczało, że w ostatnich miesiącach mógł swobodnie negocjować z innymi ekipami. Wiadome było, że umowa nie zostanie przedłużona i szybko golkiper został połączony z Milanem, gdzie miał nawet przejść testy medyczne. Teraz wszystko się potwierdza.

- Mieliśmy okazję, by pozyskać go za darmo i wydaje nam się, że to była użyteczna strategia - powiedział dyrektor sportowy mediolańczyków w programie „Tiki Taka” emitowanym w telewizji „Mediaset”.

- Mamy w składzie sporą rywalizację, a Reina może nam pomóc na boisku, dodając spory wkład. Potrzebujemy tutaj ludzi z doświadczeniem, a on z pewnością jest jednym z nich.

W kontekście przybycia 35-latka dyskutowano na temat Gianluigiego Donnarummy. Wciąż nastoletni golkiper jak na razie gra pierwsze skrzypce między słupkami  bramki „Rossonerich”, ale jego usługami interesują się największe i najbogatsze kluby, a on sam zdaje się nie być zbytnio przekonany do pozostania na San Siro. Mirabelli został zapytany wprost, czy Reina ma zastąpić „Gigio”.

- Przyjście Reiny oznacza odejście Donnarummy? Już wcześniej mówiłem innym dziennikarzom, że nie wszystko zależy od Donnarummy, ta sprawa dotyczy nas wszystkich. Piłkarz musi do nas przyjść i powiedzieć, że nie zamierza z nami zostawać, a nie doszło do tego w przypadku Donnarummy. Jeśli jednak to się wydarzy, musi pojawić się też klub, który zapłaci za niego tyle, ile chce Milan. Jak na razie żaden z warunków nie został spełniony.ŹRÓDŁO
Mediaset
TAGI: José Manuel Reina Páez Gianluigi Donnarumma Massimiliano Mirabelli AC Milan SSC Napoli Hiszpania Włochy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.