POTWIERDZONE: Gwiazdor chce odejść z Szachtara. Wyjawił kierunki!

10 miesięcy temu
POTWIERDZONE: Gwiazdor chce odejść z Szachtara. Wyjawił kierunki!
fot. Szachtar

Na łamach brazylijskich mediów Fred poinformował, że chce opuścić Szachtar Donieck.

Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się informacje na temat zainteresowania Fredem ze strony wielkich europejskich zespołów. Sprowadzenie Brazylijczyka miały rozważać takie drużyny jak Manchester City i Manchester United, ale podobno interesuje się nim także klub z Francji. 25-latek poinformował, że w najbliższych miesiącach chce zmienić barwy.

- Jestem bardzo zadowolony z pobytu w Szachtarze, ale gram tu od pięciu lat. Czuję się tam naprawdę szczęśliwy, jednak chcę także zrobić kolejny krok w mojej karierze.  Są kluby z Anglii i Francji, które interesują się kupieniem mnie. Zamierzam zrobić ten krok.

- Teraz chcę poczekać do końca Mistrzostw Świata w Rosji, by otrzymać jak najlepsze oferty. 

- Szachtar zapewnia nam absolutnie wszystko, ale gram tam już od pięciu lat i marzę o przeniesieniu się do wielkiego europejskiego klubu. Uświadomiłem już działaczom, że to moja chwila. 

- Klub jest aktualnie niechętny, bowiem mam kontrakt do końca czerwca 2021 roku, ale porozmawiamy na ten temat po Mundialu – powiedział Fred.

25-letni środkowy pomocnik trafił do Szachtara w 2013 roku z Internacionalu za 15 milionów euro. Dotychczas rozegrał on dla ukraińskiej drużyny 155 spotkań, podczas których zdobył 15 goli i 15 asyst.


ŹRÓDŁO
UOL Esporte
TAGI: Anglia Francja Ukraina Brazylia Frederico Rodrigues de Paula Santos Szachtar Donieck Manchester City FC Manchester United FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.