Media podgrzewają atmosferę przed finałem Pucharu Anglii. Głośny transfer pomiędzy finalistami?!

7 miesięcy temu Media podgrzewają atmosferę przed finałem Pucharu Anglii. Głośny transfer pomiędzy finalistami?!

Jak poinformował „Manchester Evening News”, Manchester United może podczas letniego okna transferowego pozyskać Williana z Chelsea.

Według angielskich dziennikarzy rozpoczęły się nieformalne rozmowy z Brazylijczykiem. Zgodnie z informacjami „Manchester Evening News”, pierwsze kontakty z przedstawicielami Williama miały miejsce w tym miesiącu i zostały podjęte, by zorientować się czy porozumienie pomiędzy stronami jest w ogóle możliwe. 

Pozyskać Brazylijczyka chce przede wszystkim Jose Mourinho, który zakontraktował go w 2013 roku do Chelsea i chciał jego transferu już podczas poprzedniego letniego okna transferowego, gdy usilnie poszukiwał skrzydłowego do ekipy „Czerwonych Diabłów”. W tamtym momencie 29-latka uważano za alternatywę dla ewentualnego sprowadzenia Ivana Perisicia, jednak ostatecznie na Old Trafford nie zagrał żaden z nich.

W ostatnich miesiącach temat transferu Williana do Manchesteru United powrócił. Według doniesień mediów sprzed kilku tygodni Brazylijczyk może trafić na Old Trafford w zamian za niechcianego przez Mourinho Anthony’ego Martiala. Ten ostatni w zespole „Czerwonych Diabłów” pełni rolę etatowego rezerwowego, co zaczyna mu się coraz mniej podobać. 

Willian zagrał w obecnym sezonie w 36 spotkaniach ligowych, podczas których zdobył 6 bramek i 8 asyst.


ŹRÓDŁO
Manchester Evening News
TAGI: Anglia Brazylia Willian Manchester United FC Chelsea FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.