Déjà vu Chelsea. Liverpool „podkrada” młody talent!

9 miesięcy temu
Déjà vu Chelsea. Liverpool „podkrada” młody talent!

Isaac Christie-Davies ma się związać na stałe z Liverpoolem.

Liverpool ma ostatnimi czasy wyjątkowe szczęście co do zawodników, którzy wcześniej byli związani z Chelsea. Objawieniem obecnego sezonu był Mohamed Salah, który kilka lat wcześniej nie poradził sobie właśnie na Stamford Bridge. „The Reds” przyglądają się jednak uważnie również sytuacji młodszych zawodników, którzy wielkie kariery mają dopiero przed sobą.

W zeszłym roku na Anfield trafił Dominic Solanke, kiedy to wygasła jego umowa z londyńczykami. Teraz do podobnej sytuacji może dojść w przypadku Isaaca Christie-Daviesa. Jak informuje redakcja „ESPN”, Liverpool zamierza wykorzystać sytuację kontraktową kolejnego talentu wychowanego w szkółce „The Blues”. Chelsea nie zaoferowała zawodnikowi przedłużenia umowy, a liverpoolczycy są o krok od zakontraktowania gracza.

20-latek przebywał w Liverpoolu na testach w marcu. Klub chciał bliżej przyjrzeć się pomocnikowi, dlatego zaprosił go na okres próbny, który zakończył się powodzeniem. Christie-Davies przekonał do siebie trenerów z Anfield, którzy uznali, że warto dać mu szansę i sprowadzić go na stałe.

Na ten moment wątpliwe jest, by gracz od razu dołączył do zespołu Jurgena Kloppa. Najprawdopodobniej przyszły sezon spędzi jeszcze w drużynie U-23, gdzie będzie się aklimatyzował w nowym środowisku i udoskonalał swoje umiejętności. Z biegiem czasu może jednak otrzymać od Niemca kilka okazji na grę.ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Isaac Christie-Davies Liverpool FC Chelsea FC Liverpool FC Reserves Chelsea FC Reserves Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.