Agent potwierdza: Jeśli tylko kluby dojdą do porozumienia, on trafi do Manchesteru City

10 miesięcy temu
Agent potwierdza: Jeśli tylko kluby dojdą do porozumienia, on trafi do Manchesteru City

Agent Jorginho, João Santos, zabrał głos na temat wyczekiwanego transferu pomocnika Napoli do Manchesteru City.

Pięciokrotny reprezentant Włoch od dawna jest łączony z przenosinami do Premier League. Całkiem niedawno „The Times” informował, że zainteresowani jego pozyskaniem są wszyscy giganci angielskiej ekstraklasy, a więc Arsenal, Chelsea, Liverpool, oba kluby z Manchesteru i Tottenham. Od początku było jednak wiadomo, że 26-latkowi najbliżej właśnie do City.

- Jorginho wciąż ma ważny kontrakt z Napoli, ale jeśli włoski klub dojdzie do porozumienia z City, to przejdzie do Manchesteru.

- Dojście do konsensusu z Anglikami nie powinno być problemem, ale powtarzam, wszystko zależy od Napoli, ponieważ aktualna umowa wiąże obie strony jeszcze przez dwa lata.

- MC jest mistrzem Anglii i jednym z najlepszych klubów w Europie. Musimy teraz zachować spokój. Jeśli porozumienie zostanie zawarte, będziemy mogli o tym porozmawiać. W przeciwnym razie zawodnik będzie szczęśliwy, grając dalej w Napoli - powiedział menedżer Jorginho.

Dzięki dobrej grze w barwach Napoli defensywny pomocnik kilka miesięcy temu wrócił po dłuższej przerwie do włoskiej kadry. Jeśli chodzi o samą ekipę „Azzurrich”, w sezonie 2017/2018 wystąpił dla niej w 38 spotkaniach, w których strzelił cztery gole i zaliczył cztery asysty.ŹRÓDŁO
CalcioNapoli24 I Goal.com
TAGI: Brazylia Anglia Włochy Jorginho SSC Napoli Manchester City FC Jorge Luiz Frello Filho
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.