OFICJALNIE: Wiemy, kto skomentuje mecze Polaków na Mistrzostwach Świata

9 miesięcy temu
OFICJALNIE: Wiemy, kto skomentuje mecze Polaków na Mistrzostwach Świata
fot. FotoPyk

Dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski, potwierdził, że Dariusz Szpakowski skomentuje tylko jeden mecz reprezentacji Polski w fazie grupowej mundialu.

Organizowane przez Rosję Mistrzostwa Świata zbliżają się wielkimi krokami. Turniej rozpocznie się już 14 czerwca, a w meczu otwarcia zmierzą się Rosja z Arabią Saudyjską.

Polacy swoje pierwsze spotkanie rozegrają 19 czerwca, kiedy to ich rywalem będzie Senegal. Następnie zmierzą się z Kolumbią (24 czerwca) oraz Japonią (28 czerwca). Kto skomentuje te spotkania na antenach TVP?

- Pierwszy mecz z Senegalem skomentuje Dariusz Szpakowski. Mecze z Kolumbią i Japonią Jacek Laskowski - poinformował Szkolnikowski, wypowiadając się również na temat ekspertów, których zobaczymy przed kamerami:

- Myślę, że jedną z największych niespodzianek zdradził już Sebastian Mila, który humorystycznie ogłosił swój największy transfer w karierze. (…) Będzie to mieszanka wybuchowa, bo mamy szacunek do Andrzeja Strejlaua, Jerzego Engela, Jana Tomaszewskiego i oni też będą wielką częścią futbolowej rodziny TVP Sport. Będzie też miejsce dla byłych, młodszych reprezentantów Polski, a także dla przedstawicieli innych mediów. Prowadzimy rozmowy z Andrzejem Twarowskim, żeby odwiedził nas jako redaktor radia Zapinamy Pasy, rozmawiamy z portalem i radiem Weszło.

Przypomnijmy, że TVP pokaże wszystkie 64 spotkania MŚ.ŹRÓDŁO
Sport.tvp.pl
TAGI: Oficjalnie Polska Reprezentacja Polski MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Telewizja TVP
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.