„Me quedo” jak „Se queda”? Ważna deklaracja Griezmanna!

9 miesięcy temu
„Me quedo” jak „Se queda”? Ważna deklaracja Griezmanna!

Zgodnie z informacjami „Cadena SER”, Antoine Griezmann zadeklarował swoim kolegom pozostanie w Atlético Madryt.

W ostatnich miesiącach transfer Griezmanna do Barcelony wydawał się przesądzony. Francuz ma w swojej umowie wpisaną klauzulę odejścia w wysokości 100 milionów euro, co zachęciło nie tylko Katalończyków. O kartę zawodniczą napastnika jeszcze kilka miesięcy temu miał starać się Manchester United, który jednak wycofał się z dalszych prób jego pozyskania.

Coraz nowsze informacje medialne sugerowały, że Griezmann porozumiał się z „Dumą Katalonii”, ale jak się właśnie okazuje, zawodnik może pozostać w Atlético Madryt. Zgodnie z wiadomością opublikowaną przez „Cadena SER”, przed spotkaniem ligowym z Eibar 26-latek zapewnił trzech swoich kolegów, że zostaje na Wanda Metropolitano.

Po tych informacjach z przedstawicielami Francuza skontaktowali się działacze Atlético Madryt. Osoby z otoczenia Griezmanna miały potwierdzić te rewelacje; zawodnik po wygranym finale Ligi Europy wiele myślał nad swoją przyszłością i postanowił odrzucić kontrakt od Barcelony.

Wszystko zostało opatrzone tekstem „Me queda”, który po hiszpańsku oznacza „zostaję” i od razu nasuwa skojarzenie z odejściem Neymara do Paris Saint-Germain. Wówczas Gerard Piqué dodał do sieci zdjęcie z Brazylijczykiem, podpisując je „Se queda”, czyli „On zostaje”. Koniec końców, skrzydłowy i tak przeniósł się do stolicy Francji.


ŹRÓDŁO
Cadena SER
TAGI: Hiszpania Francja Antoine Griezmann FC Barcelona Atlético Madryt
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.