Mioduski odpowiada na pogłoski: On nie zostanie nowym trenerem Legii

9 miesięcy temu
Mioduski odpowiada na pogłoski: On nie zostanie nowym trenerem Legii
fot. FotoPyk

Właściciel i prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, zaprzeczył na łamach „Super Expressu” pogłoskom sugerującym, że zespół mistrza Polski może objąć latem Adam Nawałka.

Za Legią trudny sezon. Zarówno jej włodarze, jak i kibice wyobrażali sobie rozgrywki 2017/2018 zupełnie inaczej. Z klubem ze stolicy naszego kraju szybko pożegnał się Romeo Jozak, którego następcą w końcówce sezonu został Dean Klafurić. Chorwat w krótkim czasie sięgnął z zespołem po Puchar Polski i tytuł mistrzowski.

Na ten moment nie wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za wyniki Legii w nowym sezonie. Jedną z opcji jest pozostanie w Warszawie Klafuricia, ale przez media przewijają się również inne nazwiska. Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia sugerujące, że po Mistrzostwach Świata ekipę z Łazienkowskiej mógłby przejąć właśnie Nawałka.

- Ja potrzebuję trenera gotowego do pracy na 11 czerwca. A Adam Nawałka ma wtedy kadrę… Czy on będzie trenerem Legii? Nie - przyznał na łamach „SE” Mioduski.

- Klafurić jest jednym z kandydatów, w sumie mamy ich trzech. Na pewno z każdym meczem, z każdym zdobytym punktem zaczął nas coraz bardziej do siebie przekonywać. Musimy teraz spokojnie usiąść i z nim porozmawiać. O wizji Legii, jak on się w tym widzi. Do dwóch tygodni sprawa trenera będzie rozstrzygnięta.

- Zależy mi, abyśmy jako klub szli w konkretnym kierunku, z konkretną wizją. Po tym sezonie jestem wyczerpany, ale szczęśliwy. Bo siedzę tu z wami i mam dwa trofea. A, jak mówiliśmy, łatwo nie było - powiedział działacz (cała rozmowa TUTAJ).ŹRÓDŁO
Super Express
TAGI: Dean Klafurić Adam Nawałka Trenerzy Polska Legia Warszawa Dariusz Mioduski Chorwacja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.