Lewandowski chce odejść z Bayernu!

8 miesięcy temu
Lewandowski chce odejść z Bayernu!
fot. FotoPyk

Jak poinformował Christian Falk, Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium.

Jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w tematyce Bayernu Monachium, Christian Falk z „Bilda”, potwierdził, że Robert Lewandowski oczekuje transferu podczas zbliżającego się letniego okna. Polak miał przekazać informację bezpośrednio działaczom niemieckiego klubu.

Wiadomości na temat potencjalnej przeprowadzki Polaka pojawiają się regularnie od kilku miesięcy.

Kilka miesięcy temu Lewandowski zdecydował się na zmianę swojego przedstawiciela; Cezarego Kucharskiego zastąpił doświadczony Pini Zahavi. Izraelczyk miał postarać się o umieszczenie Polaka w Realu Madryt. Należy jednak dodać, że w ostatnich latach ma on też znakomite relacje z Chelsea i Paris Saint-Germain.

Ewentualny transfer do Realu Madryt wciąż jest możliwy, o czym przed kilkoma dniami mówił Mateusz Borek. Znacznie więcej za Lewandowskiego mają jednak płacić szejkowie, czyli przedstawiciele Paris Saint-Germain i Manchesteru City. „The Telegraph” dodał, że 100 milionów funtów za 29-latka szykuje także Chelsea.

Robert Lewandowski to już jeden z najlepszych strzelców w historii Bundesligi. Dotychczas kapitan reprezentacji Polski zdobył w niej 180 trafień w 257 występach. Wydaje się, że po sięgnięciu po trzy korony króla strzelców, 29-latek chce spróbować sił w innym otoczeniu.

Bayern na razie jednak pozostaje nieugięty. Umowa Lewandowskiego obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku i klub oczekuje, że Polak ją wypełni.


ŹRÓDŁO
Christian Falk
TAGI: Polska Niemcy Anglia Hiszpania Robert Lewandowski Paris Saint-Germain FC Bayern Monachium Real Madryt CF Manchester City FC Chelsea FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.