Polski trener rozmawia z Legią!

9 miesięcy temu
Polski trener rozmawia z Legią!

Zgodnie z informacjami Krzysztofa Srogosza, Jerzy Brzęczek może objąć stanowisko pierwszego trenera Legii Warszawa.

Mistrzowie Polski wciąż nie poinformowali, kto poprowadzi drużynę w przyszłym sezonie. Początkowo wydawało się, że warszawianie mogą nawet pozostać w rękach tymczasowego zastępcy Romeo Joazaka, Deana Klafuricia. Chorwat wyciągnął „Wojskowych” z dołka i poprowadził ich do mistrzostwa kraju i zwycięstwa w finale Pucharu Polski. 

Pomimo dwóch trofeów na koncie Klafuricia, Legia nadal nie ogłosiła decyzji, co do jego przyszłości. To sugeruje, że Chorwat być może jest planem rezerwowym, ale w rzeczywistości toczą się negocjacje z innymi kandydatami.

Jednym z nich według Krzysztofa Srogosza, dziennikarza „Eurosportu”, jest Jerzy Brzęczek. 47-letni szkoleniowiec miał w ostatnim czasie pojawić się w stolicy Polski, gdzie rozmawiał o ewentualnym objęciu Legii Warszawa.

Były reprezentant Polski od lipca poprzedniego roku prowadzi Wisłę Płock, z którą zajął piątą pozycję w LOTTO Ekstraklasie, ale w pewnym momencie wydawało się, że „Nafciarze” mogą nawet powalczyć o mistrzostwo kraju. Po tak dobrym sezonie 47-latek był także rozpatrywany jako kandydat do objęcia Lecha Poznań.

Brzęczek posiada z Wisłą Płock umowę do końca czerwca 2020 roku, więc jego zatrudnienie wiązałoby się z przymusem wykupienia. Wcześniej 47-latek pracował w GKS-ie Katowice, Lechii Gdańsk, Rakowie Częstochowa i Polonii Bytom.


ŹRÓDŁO
Krzysztof Srogosz
TAGI: Polska Legia Warszawa Wisła Płock Jerzy Brzęczek Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.