Ramos po wywalczeniu czwartego trofeum Ligi Mistrzów

9 miesięcy temu
Ramos po wywalczeniu czwartego trofeum Ligi Mistrzów
fot. FotoPyk

Real Madryt w ciągu ostatnich pięciu lat meldował się czterokrotnie w finale Ligi Mistrzów i wszystkie padły jego łupem.

Dużą rolę w odniesieniu tych zwycięstwa przez „Królewskich” na międzynarodowej arenie miał Sergio Ramos. Doświadczony defensor w poprzednich decydujących spotkaniach odgrywał ważną rolę i nie inaczej było w starciu z Liverpoolem (3:1).

Reprezentant Hiszpanii był niemal bezbłędny na boisku i przez większą część meczu radził sobie z ofensywnymi zawodnikami „The Reds”.

32-letni piłkarz po wzniesieniu pucharu nie krył radości z faktu, że jemu i zespołowi udało się zdobyć to trofeum po raz trzeci z rzędu.

- To jest szaleństwo i spełnienie marzeń. Mam już na swoim koncie tyle samo mistrzostwo kraju, co zwycięstw w Lidze Mistrzów. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz przeciwko bardzo wymagającemu rywalowi, którego trener wpaja im filozofię wysiłku. Udało nam się jednak utrzymać posiadanie piłki w drugiej połowie i przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. A gol Bale'a był niesamowity. Takie trafienia tworzą historię - powiedział Ramos.

Kapitan Realu Madryt odniósł się także do słów wypowiedzianych tuż po meczu przez Cristiano Ronaldo.

- Zobaczymy, Cris lubi pozwalać się kochać i jesteśmy zachwyceni, że to trwa. Wiem też, że nie znajdzie dla siebie lepszego miejsca. On jest naszą gwiazdą. Każdy ma jednak możliwość do podejmowania osobistych decyzji. Mam nadzieję, że zostanie z nami na wiele lat. Nie sądzę, aby ktokolwiek chciał odchodzić z zespołu po dotknięciu nieba. Teraz cieszymy się z wygranej i czekamy na Mistrzostwa Świata - dodał Hiszpan.



ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Sergio Ramos García Real Madryt CF Liverpool FC Hiszpania Anglia Liga Mistrzów
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.