Lampard potwierdza: Otrzymałem interesującą ofertę

8 miesięcy temu
Lampard potwierdza: Otrzymałem interesującą ofertę
fot. FotoPyk

Frank Lampard otwarcie przyznał, że prowadzi rozmowy z Derby County.

Anglik zakończył swoją bogatą w sukcesy karierę piłkarską w 2017 roku i już wtedy nie ukrywał, że jego kolejnym celem jest zostanie menedżerem. Legenda Chelsea wchodzi na kolejne szczeble trenerskiego rozwoju i aktualnie posiada już licencję UEFA A. Niedługo 39-latek może pójść w ślady swojego dobrego znajomego Stevena Gerrarda, który podjął ostatnio wyzwanie i zgodził się poprowadzić ekipę Rangers.

Brytyjskie media informowały niedawno o ofercie złożonej Lampardowi przez Ipswich Town, lecz sprawa dość szybko ucichła. Teraz zainteresowane jest Derby County i wygląda na to, że „The Rams” mają spore szanse na pozytywną finalizację rozmów. Trwające negocjacje potwierdził nawet sam były piłkarz, który wypowiadał się w studiu „BT Sport”.

- Derby County? Otrzymałem interesującą ofertę. Jestem ambitny i chciałbym w pewnym momencie zostać menedżerem - powiedział wprost, gdy został zapytany o ofertę.

Gerrard rzucił się na głębokie wody i od razu przejął uznany szkocki klub, który po bankructwie walczy o powrót do dawnej świetności i detronizację odwiecznego rywala - Celticu. Lampard najprawdopodobniej rozpocznie przygodę z trenowaniem w Championship i zapytano go, czy uważa to za słuszny wybór.

- Czy to właściwe miejsce? To wielki klub z dużą tradycją i fantastyczną historią, co bardzo mi się podoba. Będziemy dalej rozmawiać i zobaczymy, do czego nas to doprowadzi.ŹRÓDŁO
BT Sport
TAGI: Frank James Lampard Derby County FC Anglia Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.