Lewandowski chce wybrnąć z patowej sytuacji. Transferowe spotkanie kapitana reprezentacji Polski

10 miesięcy temu
Lewandowski chce wybrnąć z patowej sytuacji. Transferowe spotkanie kapitana reprezentacji Polski
fot. FotoPyk

Zgodnie z doniesieniami „Przeglądu Sportowego” Robert Lewandowski po raz kolejny spotkał się z Pinim Zahavim. Panowie rozmawiali na temat przyszłości kapitana reprezentacji Polski.

Tuż przed wylotem na zgrupowanie kadry w Arłamowie Lewandowski wypełniał obowiązki reklamowe, znajdując również czas na spotkanie z Zahavim. Doszło do niego w Warszawie, w której Izraelczyk przebywał do wtorku.

O odejściu Lewandowskiego z Bayernu spekuluje się od dawna. Według najnowszych informacji monachijczycy cały czas są nieugięci i nie zamierzają sprzedawać swojego napastnika. Nie jest to żadną niespodzianką, ponieważ włodarze mistrza Niemiec od początku utrzymywali, że 29-latek będzie ich graczem w kolejnym sezonie.

Polak nieustannie chce jednak opuścić Bundesligę i podjąć się nowego wyzwania. Spotykając się z Zahavim, z którym niedawno nawiązał współpracę, Lewandowski stara się znaleźć wyjście z zaistniałej, patowej sytuacji.

Być może zmieni ją zbliżający się wielkimi krokami mundial. Dobry występ Polaka na organizowanym przez Rosję turnieju może bowiem dodatkowo uaktywnić kluby rozważające jego pozyskanie. Wśród nich dalej mają być Chelsea, Paris Saint-Germain oraz Real Madryt.

Przypomnijmy, że Lewandowski zakończył sezon 2017/2018 z 29 trafieniami w Bundeslidze. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, strzelił 41 goli.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Robert Lewandowski Polska Pini Zahavi Niemcy Bayern Monachium
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.